×

Słynny muzyk miał wypadek. Mężczyzna jest w stanie śpiączki farmakologicznej

Słynny muzyk miał wypadek. Członek jednego z popularniejszych zespołów muzycznych jest w ciężkim stanie. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego przyszłość jest teraz pod znakiem zapytania. Nikt nie wie, czy poszkodowany wyjdzie z tego.

Wypadek drogowy

Takie wypadki jak ten, uświadamiają jak ulotne i kruche jest życie ludzkie. Nieszczęście może spotkać dosłownie każdego. Niestety nie da się przewidzieć, kiedy przyjdzie nam się zmierzyć z nieuchronnością losu. Nawet pozornie spokojny, słoneczny dzień, może przerwać niewyobrażalna tragedia. Tak było w przypadku popularnego, polskiego muzyka.

Wszyscy wielbiciele muzyki pogrążyli się dziś w smutku na wieść o wielkiej tragedii, która spotkała ich idola. Dwukrotnie nominowany do Fryderyka, jeden z czołowych, polskich basistów został poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Marcin Pendowski podróżował motocyklem na próbę, gdy doszło do zderzenia. Krótką wiadomość o jego stanie zdrowia zamieścił w mediach społecznościowych jego bliski przyjaciel, Kamil Barański. W bardzo niepokojącym poście napisał o tym, co się stało. Poinformował, że Pendowski znajduje się w stanie śpiączki.

Kochani, Marcin Pendowski miał wypadek, jest w śpiączce farmakologicznej. Nie znamy wszystkich jobów w kalendarzu Penda, więc oznaczam tu kolegów, z którymi muzycznie go kojarzę. Szukajcie na nie zastępcy. A przede wszystkim trzymajmy wszyscy kciuki za przyjaciela.

PS. W ważnych kwestiach: Barbara Michałek-Pendowska.

Marcin Pendowski od wielu lat współpracuje z największymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest członkiem kolektywu muzycznego Fisz Emade. W chwili obecnej zespół koncertuje, promując najnowszą płytę zatytułowaną „Drony”.

Słynny muzyk miał wypadek

Na razie bliższe szczegóły zdarzenia nie są znane. Wiadomo jednak, że stan artysty jest bardzo poważny. Prawdopodobnie najbliższe dni będą kluczowe. Być może wkrótce bliscy oraz przyjaciele muzyka zdecydują się ujawnić nieco więcej faktów na temat jego stanu zdrowia oraz okoliczności wypadku.

Fani artysty bardzo emocjonalnie zareagowali na wieść o wypadku Pendowskiego. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Ludzie pisali:

Pendo, migusiem do zdrowia! Trzymam kciuki.

Świat basowy nie poradzi sobie bez Pendo, wiec MUSI się udać, wracaj do zdrowia!!!

Marcin Pendowski ma dla kogo żyć. Na mężczyznę czeka bowiem w domu żona oraz dwójka dzieci.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować