×

Skandaliczne słowa Radosława Sikorskiego. „Walnij się w zatłuszczony łeb”

Skandaliczne słowa Radosława Sikorskiego pokazały jego prawdziwe oblicze. Poseł Parlamentu Europejskiego po raz kolejny pokazał, że jego umiejętności dyplomatyczne wołają o pomstę do nieba. Słowa, które wypowiedział w stosunku do Beaty Kempy nie powinny nigdy paść.

Wulgarny język

Słuchając wypowiedzi Radosława Sikorskiego aż trudno uwierzyć, że ten sam człowiek w przeszłości sprawował funkcję szefa polskiej dyplomacji. Każdemu z nas wciąż jeszcze dźwięczą w uszach oburzające słowa polityka, który w słynnym lokalu „Sowa i Przyjaciele” krytykował polskie uniwersytety.

Wiesz, oni rozumieją to czego nasi, ku*sy, nieroby, ci wszyscy rektorzy, nie rozumieją. Że wiesz, główne finansowanie uniwersytetów to może być z endowment, tylko musisz mieć bazę danych. Się kur*om nie chce. Łatwiej jest naszczekać na rząd, żeby dał, wiesz.

Polityk PO zdaje się jednak nie dbać o swój wizerunek i raz po raz raczy nas kolejnymi „perełkami”. Niedawno stwierdził, że Paweł Kukiz to „szmata” a Krystyna Pawłowicz jest „wariatką”. Teraz pokusił się o wyjątkowo nieeleganckie stwierdzenia pod adresem Beaty Kempy.

Afera rozpoczęła się w mediach społecznościowych na dobrą sprawę z niczego. Posłanka Solidarnej Polski udostępniła na Twitterze post ze zdjęciem siedziby Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, na której zawisła biało-czerwona flaga. W swoim wpisie odniosła się do ataków, którym w ostatnim czasie poddawana jest Polska.

Skandaliczne słowa Radosława Sikorskiego

Radosław Sikorski nie omieszkał skomentować wpisu swojej koleżanki po fachu. Europoseł zasugerował, że mogło dojść do sprzeniewierzenia środków zasilających kasy Lasów Państwowych i Funduszu Sprawiedliwości zarządzanego przez Zbigniewa Ziobro.

Flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości.

Beata Kempa również nie zamierzała być dłużna. Odniosła się do niemieckich powiązań wybranych polityków Koalicji Obywatelskiej. 

Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili, nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba.

To było już za dużo jak na skołatane nerwy Radosława Sikorskiego. Polityk nie był w stanie opanować własnego gniewu i w skandaliczny sposób odpisał posłance. Odważył się na personalną obelgę pod adresem Beaty Kempy.

Zostaną wyciągnięte konsekwencje?

Do mowy nienawiści dołączył również Tomasz Lis. Redaktor naczelny „Newsweeka” dorzucił swoje trzy grosze i napisał: „Chyba przetłuszczony”.

Z kolei Patryk Jaki zaapelował do PO o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do Radosława Sikorskiego.

Mistrz dyplomacji. Gwiazda TVN. Polska kultura jednak wymaga minimum wychowania wobec kobiet. Czekamy na reakcje władz PO czy będzie jak z Grabcem i Smogorzewskim

Czas pokaże, czy Beata Kempa zdecyduje się dochodzić sprawiedliwości przed sądem. Za zniewagę grozi Radosławowi Sikorskiemu kara grzywny lub pozbawienie wolności do roku.

Fotografie: Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij