×

Małgorzata Godlewska zaśpiewała na żywo w telewizji. Reakcja drugiej siostry była bezbłędna

Siostry Godlewskie to istny internetowy fenomen. Dwie, do niedawna nikomu nie znane dziewczyny, zapragnęły wielkiego świata i postanowiły rozpocząć swoją muzyczną karierę. Małgorzata i Esmeralda od kilku tygodni starają się przekonać wszystkich, że mają talent i sukcesywnie umieszczają swoje nagrania w internecie. Tym razem zaprezentowały swój wokal w programie śniadaniowym.

Największy rozgłos Godlewskie uzyskały po publikacji coveru piosenki Pada śnieg, która doczekała się już licznych parodii!

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie nie przejmują się krytyką i z dumą nagrywają kolejne filmiki. Na ich profilach możemy posłuchać nie tylko utworu „Pada Śnieg”, ale również „Hej Sokoły” oraz „Jest taki dzień”.

Wczoraj siostry pojawiły się w programie „Pytanie na Śniadanie”, gdzie zapowiedziały, że jest to dopiero początek ich kariery

Nietrafianie w linie melodyczną, tłumaczyły kiepską jakością nagrań, które były wykonane telefonem, a nie profesjonalnym sprzętem. Aby udowodnić swoje prawdziwe umiejętności Małgorzata kolejny raz postanowiła oddać hołd twórczości Edyty Górniak i zaśpiewała piosenkę „Kolorowy Wiatr”.

Gdy Małgorzata zaczęła śpiewać, Esmeralda skomentowała tylko „To było tak piękne, że muszę popić wodą”

Co myślicie o tym występie? Podobno siostry Godlewskie już nagrywają płytę z własnymi piosenkami! Kupicie jedną?

Może Cię zainteresować

zamknij