×

Zatrzymała się, kiedy zobaczyła siedzące na ulicy dziecko. Dobrze, że miała zablokowane drzwi

Zobaczyła siedzące na ulicy dziecko i chciała pomóc. Chociaż dookoła było ciemno i nie było widać nikogo innego, zatrzymała się, by sprawdzić, co się stało. Na szczęście w ostatnim momencie zorientowała się, co jest grane i uciekła. Gdy emocje nieco opadły, kobieta powiadomiła policję.

Siedzące na ulicy dziecko bardzo zaniepokoiło kierującą samochodem kobietę

33-letnia kobieta z Beaufort w Północnej Karolinie prowadziła nocą samochód, gdy nagle na ulicy dostrzegła siedzące dziecko. Było już po północy, dlatego ten widok ją bardzo zaniepokoił.

Było zupełnie ciemno i nie dostrzegła na samym początku, że dzieckiem jest… manekin! Mimo wszystko zatrzymała się, aby zbadać tę sprawę, ale nie wychodziła od razu z auta.

Co okazało się wtedy? W jej stronę zbliżało się dwóch mężczyzn w kominiarkach! Chwycili za klamkę, bo chcieli wsiąść do pojazdu. Na szczęście drzwi samochodu były zamknięte. Kobieta wiedziała, że musi jak najszybciej uciekać. I na szczęście udało jej się to!

zobaczyła siedzące na ulicy dziecko

Sposób na kradzież samochodu czy głupi żart?

Po tym, jak udało się jej oddalić na tyle, że poczuła się bezpiecznie, od razu zadzwoniła na policję. Przedstawiciele powiatu Carteret znaleźli na ulicy przebrane manekiny, ale nie było śladu sprawców. Mężczyźni chcieli zainteresować kierowców i zwrócić ich uwagę.

Major Jason A. Wank powiedział, że w takich sytuacjach absolutnie nie można się zatrzymywać. Biuro szeryfa ostrzegło także kierowców, aby blokowali drzwi za każdym razem, gdy wsiadają do auta.

zobaczyła siedzące na ulicy dzieckozobaczyła siedzące na ulicy dziecko.

Aż strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby kobieta wyszła z samochodu, aby sprawdzić, czy „dziecku” nic nie jest…

W tej konkretnej sprawie najprawdopodobniej chodziło o głupi żart, ale z pewnością ten sposób wykorzystywany jest w wielu przypadkach, gdy ludzie chcą ukraść samochody. W dzisiejszych czasach przestępcy są w stanie zrobić wiele, aby w sprytny sposób nas oszukać. Lepiej zdawać sobie z tego sprawę.

Może Cię zainteresować

zamknij