×

Choć ten mężczyzna i mała dziewczyna nie są ze sobą spokrewnieni, stali się sobie bardzo bliscy

Dla każdego dziecka najważniejszymi osobami w życiu są jego rodzice. Mama i tata to nie tylko najwięksi bohaterowie malucha, ale też jego najlepsi przyjaciele, na których zawsze może liczyć.

Rodzicielstwo to zarazem czysta miłość i radość, jak i ogromna odpowiedzialność. Ale jak się zaraz przekonasz, nie w każdym przypadku to geny decydują o tym czy ktoś jest mamą, czy tatą.

Doskonale tę sytuację obrazują słowa Karisy Smith, która poznała wyjątkowego mężczyznę. Z biegiem czasu ukochany stał się nie tylko jej mężem, ale przede wszystkim tatą jej małej córeczki.

Słowa Karisy, opisujące niezwykłą więź łączącą Shane’a z Josalen, poruszyły wiele ser na całym świecie. Ty również musisz je poznać.

Karisa Smith

Choć nie są spokrewnieni, są jak ojciec i córka. Mój mąż dba o nią tak, jakby była jego własnym dzieckiem. Kiedy go potrzebuje, zawsze przy niej jest.

Karisa Smith

Nie używamy określenia „ojczym”. On jest jej prawdziwym tatą. Kiedy Shane się we mnie zakochał, pokochał również moją córeczkę. Poznał ją kiedy miała 9 miesięcy, a teraz ma prawie 3 lata. I jest prawdziwą córeczką tatusia.

Karisa Smith

Są jak dwie krople wody, a jego miłość ojcowska jest bardzo głęboka. Wkrótce „oficjalnie” staną się tatusiem i córeczką.

To zdjęcie zostało zrobione o 2 nad ranem, kiedy pojawił się w domu, aby uspokoić małą, ponieważ bardzo za nim tęskniła. Nie widziała go od 14 dni.

Karisa Smith

Kiedy para się poznała, okazało się, że zarówno Karisa, jak i Shane są samotnymi rodzicami. Każdy z partnerów był rodzicem dziewczynki.

Tę dwójkę połączyła prawdziwa miłość, dlatego też wzięli ślub i zdecydowali się na kolejne dziecko.

Karisa Smith

Szczęśliwą i kochająca rodzinę tworzą: Karisa, jej córeczka Josalen, Shane, jego córka Alyssa oraz wspólne dziecko pary – mała dziewczynka Harleigh.

Cały nasz świat kręci się wokół dziewczynek. Kochamy je wszystkie równie mocno – kontynuuje

Karisa Smith

Kiedy na świecie pojawiła się Harleigh, małżonkowie zdali sobie sprawę, że w ich rodzinie jedynie Josalen nie nosi nazwiska Smith. Shane postanowił oficjalnie ją zaadaptować, choć już od dawna kocha ją jak własną córeczkę.

Karisa jest dumna i szczęśliwa, że ma tak wspaniałego męża.

Karisa Smith

Historia rodziny Smith pokazuje, że miłość rodzicielska ma niesamowitą moc. Potrafi pokonać największe przeszkody i połączyć ze sobą zupełnie obce osoby.

Choć Shane nie jest biologicznym ojcem Josalen, pokochał ją całym sercem. Dla niego dziewczynka jest jego córeczką i to nigdy się nie zmieni. Josalen również nie wyobraża sobie życia bez swojego tatusia.

Karisa Smith

Shane jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Jeśli się z nami zgadzasz, udostępnij ten wpis dalej.

Polecane

Może Cię zainteresować