×

Mąż odmawiał zaspokojenia swojej żony. Sfrustrowana kobieta postanowiła pozbawić go męskości…

Mężczyzna, który wielokrotnie odmówił zaspokojenia swojej żony w sypialni, zapłacił najwyższą cenę.

Rita Yadav wściekła na swojego męża, który stale odmawiał współżycia, zrobiła jedyną ‘rozsądną’ rzecz, która przyszła jej do głowy.

Mężczyzna wpadł w zasadzkę, gdy wychodził spod prysznica. Kobieta rzuciła się na niego, uderzyła w głowę szlifierką i odcięła mu penisa. Policji powiedziała, że nie uprawiała seksu od kilku lat, więc z frustracji postanowiła dać mężowi nauczkę.

Auć. Rita twierdzi, że mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie. Zamiast po prostu go zostawić, kobieta postanowiła pozbawić męża męskości.

Para często kłóciła się i małżeństwo zdecydowanie nie należało do udanych.

„Zawsze się bałam, że ma romans. Byłam zdesperowana, bo chciałam mieć dzieci, a on mi podział, że kocha kogoś innego. Przez lata było to dla mnie torturą i nie mogłam tego dłużej znieść” – powiedziała kobieta.

Penis mężczyzny został odcięty, gdy ten był nieprzytomny. Pan Yadav w krytycznym stanie trafił do szpitala. Po pięciu godzinach członek wrócił na swoje miejsce.

Mąż niewątpliwie zrozumiał przekaz sfrustrowanej żony. Rita jednak zostanie oskarżona o spowodowanie ciężkich obrażeń z użyciem niebezpiecznej broni. Para zdecydowanie powinna zastanowić się nad rozwodem…

Może Cię zainteresować

zamknij