×

Ślub zakończył się żałobą. Pan Młody widział, jak na jego oczach giną najbliżsi

Wesele powinno być dla każdego radosnym wspomnieniem przepełnionym miłością. Niestety w tej historii ceremonia ślubna ma tragiczne zakończenie… To miały być najszczęśliwsze chwile w ich życiu, a dziś bliscy ich opłakują. Zaledwie kilkanaście dni po ślubie para młoda z najbliższą rodziną wybrała się nad wodę. Świetnie się bawili i w pewnym momencie uznali, że chcą mieć pamiątkę z tej chwili. Ustawili się razem do zdjęcia. Niestety to selfie doprowadziło do śmierci aż czterech osób…

Wymarzony ślub

20-letnia Nivedha i 24-letni Perumalsamy pobrali się, ponieważ było to spełnienie ich marzeń. Uznali, że idealnym pomysłem na spędzenie miesiąca miodowego będzie wycieczka do krewnych panny młodej w Uthangarai w stanie Tamil Nadu. Świetnie się bawili i cieszyli z krótkiego stażu małżeńskiego. Nigdy wcześniej nie byli bardziej szczęśliwi. Niestety, okrutny los odebrał im wszystko… Pannie Młodej życie, a Panu Młodemu najdroższą żonę.

Lupita & Sixto's Wedding

Śmiertelne selfie

To właśnie w pobliżu tamy Pambar, w stanie Tamil Nadu w Indiach rodzina uznała, że zrobi sobie zdjęcie. Oczywiście musieli sobie poradzić sami, dlatego ktoś rzucił propozycję, aby zrobić selfie. Zaczęli się ustawiać tak, aby każdego było widać i wtedy doszło do tragedii.

W jednej chwili 14-letni Santosh, kuzyn panny młodej, poślizgnął się, łapiąc się swoich dwóch sióstr: 18-letniej Snehę oraz 19-letniej Kannigę. Te z kolei chwyciły za Nivedhę i siostrę pana młodego. Wszyscy wpadli w przepaść wprost do wody.

selfie doprowadziło do śmierci

Ocalał Pan Młody

Jedynie 24-latkowi udało się na tyle złapać równowagę, że nie przechylił się z resztą swojej rodziny i nie wpadł do wody. Wszystko działo się tak szybko, że nawet nie zdążył nikogo złapać. Nie czekał jednak ani sekundy dłużej i rzucił się na ratunek rodzinie.

Pan Młody zdołał jedynie wyciągnąć z wody swoją siostrę. Pozostałych osób nie udało mu się uratować. Policja wyłowiła ciała. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Crying Man- Must Link to https://thoroughlyreviewed.com

Nie jest to pierwszy tak tragiczny przypadek

Niestety dane są porażające i wskazują na to, że jest więcej osób, które giną w chwili, gdy próbują wykonać „selfie”. Media kilka miesięcy temu obiegła smutna informacja o nastolatkach, które próbowały zrobić sobie zdjęcia na torach. Zginęły, ponieważ przejechał je pociąg.

Jeśli chcesz zrobić zdjęcie, pamiętaj przede wszystkim o bezpieczeństwie!

Z pewnością warto mieć to na uwadze w czasie wybierania kolejnego idealnego miejsca do zrobienia selfie.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Polecane

Może Cię zainteresować