×

Sekcja zwłok 13-letniej Nadii. Prokuratura ujawnia nowe informacje w tej sprawie

Nastolatkę po raz ostatni widziano w niedzielę — tego dnia dziewczynka wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Wkrótce okazało się, że Nadia nie żyje. Jej ciało znaleziono w zaroślach w Inowrocławiu. Dziś odbędzie się sekcja zwłok 13-letniej Nadii.

Tragiczny finał poszukiwań

Kilka dni temu ta sprawa wstrząsnęła całą Polską. 13-letnia Nadia wyszła z domu w niedzielę ok. południa. Rodzicom powiedziała, że wychodzi tylko na godzinę i wróci na obiad do domu. Stało się jednak inaczej. Mijały kolejne godziny, a 13-latka nie wracała. Nie odbierała również telefonu, chociaż był aktywny. Zaniepokojeni rodzice zgłosili więc zaginięcie córki.

Poszukiwania trwały kilka dni. Bliscy Nadii do końca mieli nadzieję, że dziewczyna odnajdzie się cała i zdrowa. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny. Ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy. Ciało nastolatki znaleziono w zaroślach przy pustostanie, znajdującym się przy ulicy Długiej w Inowrocławiu.

Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje

napisał ojciec Nadii w mediach społecznościowych, potwierdzając tragiczne wieści.

W tej szokującej sprawie policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę (tę informację potwierdziła prokuratura). Może on usłyszeć zarzut zabójstwa. Reporter „Super Expressu” dowiedział się, że Nadia miała zginąć od kilkunastu ciosów nożem.

Sekcja zwłok 13-letniej Nadii

Prokuratura przekazała, że dzisiaj w godzinach popołudniowych odbędzie się sekcja zwłok nastolatki.

Na miejscu odnalezienia zwłok młodej dziewczyny były prowadzone czynności polegające na oględzinach samego miejsca i ciała. Zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji. Czynności realizował prokurator z udziałem funkcjonariuszy policji. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w czwartek, w godzinach popołudniowych

– przekazał Robert Szelągowski z Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu.

Natomiast wszystkie inne okoliczności prowadzą do wniosku, iż najprawdopodobniej mamy do czynienia ze zwłokami poszukiwanej dziewczyny

– dodał.

Śledztwo jest w toku. Prawdopodobnie wkrótce poznamy kolejne informacje w tej sprawie.

Rodzinie Nadii składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x