×

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęło Polską. Sąsiedzi wyznali, co o nim myślą

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnął opinią publiczną. Kolejny dzień poszukiwań milionera nie przyniósł dobrych wieści. Nie tylko rodzina, ale również mazurscy sąsiedzi Piotra Woźniaka-Staraka są zdruzgotani informacją o jego zaginięciu. Okazuje się, że milioner cieszył się bardzo dobrą opinią na Mazurach.

Sąsiedzi Piotra Woźniaka-Staraka są wstrząśnięci wypadkiem

Od czterech dni cała Polska żyje tragicznym wypadkiem Piotra Woźniaka-Starak. Miliarder płynął nocą swoją łodzią razem z 27-letnią kobietą po jeziorze Kisajno. Niestety w trakcie wykonywania manewru skrętu oboje wylądowali w wodzie. Kobiecie udało się pokonać 100 m do brzegu, jednak 39-latek nie miał tyle szczęścia. Piotr Woźniak-Starak do tej pory nie został odnaleziony.

Wypadek milionera zasmucił wiele osób. Piotr Woźniak-Starak stał za sukcesami filmów „Sztuka kochania” czy „Bogowie”. Był bardzo lubiany i ceniony, nie tylko przez środowisko filmowe, ale także przez zwykłych ludzi. Dziennikarze „Faktu” postanowili sprawdzić, jaką opinię o mężu Agnieszki Woźniak-Starak (Szulim), mają mieszkańcy wsi sąsiadującej z posiadłością jego rodziców na Mazurach.

Sąsiedzi Piotra Woźniaka-Staraka nie mogą powiedzieć o nim złego słowa

Tak jak myśleliśmy okazuje się, że sąsiedzi mają bardzo dobre zdanie o producencie filmowym:

Stonowany, dobrze wychowany, nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Przyjeżdżał z żoną i teściami, zawsze mówił „proszę”, „dziękuję”, jak prawdziwy człowiek z klasą i kulturą

Podobne wrażenie Piotr Woźniak-Starak wywarł w okolicznych miejscowościach. Właściciele i stali goście lokali we Fuledzie, Rydzewie i Giżycku nie mogą powiedzieć o nim złego słowa:

Lubił się zabawić, ale zawsze był w porządku. Rzadko imprezował po knajpach. Jeśli już chciał zrobić grubszą imprezę, to zawsze w domu

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w noc z 17 na 18 sierpnia. Policja, straż pożarna i ratownicy WOPR prowadzą akcję poszukiwawczą czwartą dobę. Do poszukiwań dołączyła się również rodzina Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety, na razie akcja nie przyniosła rezultatów.

Może Cię zainteresować