×

To już czwarty dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina podjęła decyzję

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka przechodzi właśnie bardzo trudne chwile. Nadal nie wiadomo, co stało się z producentem filmowym, po tym jak wypadł z morówki na jeziorze Kisajno. Jednak bliscy nie czekają z założonymi rękami i właśnie podjęli ważną decyzję. Razem ze strażakami, policją i ratownikami WOPR biorą udział w akcji poszukiwawczej.

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

W nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze koło Giżycka doszło do wypadku. Piotr Woźniak-Starak razem z 27-letnią towarzyszką pływał nocą po jeziorze Kisajno. Niestety w trakcie wykonywania manewru skrętu oboje wypadli z motorówki. Koło godziny 4 ratownicy stwierdzili, że po akwenie dryfuje pusta motorówka. Na brzegu natomiast znaleźli wycieńczoną 27-latkę. Kobieta dopłynęła do brzegu o własnych siłach, jednak nie było wiadomo, co stało się z mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Od tamtej chwili trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka bierze udział w poszukiwaniach

Niestety w czwartej dobie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka, służbom prowadzącym akcję poszukiwawczą nadal nie udało się odnaleźć milionera. 39-latka szuka policja, WOPR i straż pożarna. W akcji wykorzystywany jest śmigłowiec z kamerą termowizyjną, dwupłatowiec i poduszkowiec. W akcji bierze również udział rodzina producenta filmowego. Posiadłość Staraków we Fuledzie przy jeziorze Kisajno, stała się centrum dowodzenia akcją poszukiwawczą.

Rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka wsiedli do dwóch łodzi

Według medialnych doniesień, bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nie czekają z założonymi rękami i także prowadzą akcję poszukiwawczą. Informatorzy portalu „Fakt” potwierdzili, że członkowie rodziny i przyjaciele wypłynęli na jezioro w dwóch łodziach. Jedna z nich skierowała się w stronę Sztynortu, druga Giżycka.

Załoga pierwszej z nich sprawdza miejsca, które nie były wcześniej przeczesywane przez służby ratunkowe. Szukali jakichkolwiek śladów, które mogłyby wskazywać, na to co stało się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Polecane

Może Cię zainteresować