×

To będą samotne Święta dla Brada Pitta. Gwiazdor przeżywa bardzo trudny okres

W ostatnich miesiącach Brad Pitt zdecydowanie nie może zaznać spokoju. Seria nieszczęść zwaliła się na niego w jednej chwili, a teraz na domiar złego, dzieci nie chcą spędzić z nim Bożego Narodzenia.

Rozwód z Angeliną Jolie

Już w 2016 roku, Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. Jako przyczynę wskazała wówczas „różnice nie do pogodzenia”. Para rozwiodła się w kwietniu 2019. Być może to właśnie rozstanie sprawiło, że aktor zaczął wplątywać się w liczne romanse, o których informowały media. 

Brad Pitt będzie samotny w Święta

Przypomnijmy, że Jolie i Pitt mają trójkę biologicznych dzieci: córkę Shiloh Nouvel oraz bliźnięta Vivienne Marcheline Jolie-Pitt i Knoxa Leona Jolie-Pitta jak również trójkę adoptowanych: dwóch chłopców Maddoxa Chivana i Paxa Thiena oraz dziewczynkę Zaharę Marley. Najstarsze z dzieci, Maddox i Pax nie spędzą w tym roku Świąt z aktorem. Pitt jest skłócony z Maddoxem, który nie uznaje go za ojca. Z kolei, z Paxem łączą go skomplikowane relacje.

Media wspominały już o konflikcie z dziećmi:

Brat Maddoxa, Pax, nie ma w tym momencie żadnej relacji z Bradem.

W przypadku Zahary nie do końca wiadomo jaki jest jej związek z Pittem. Jednak z relacji zagranicznych mediów wynika, że ona również nie zamierza spędzić Świąt z aktorem.

Najprawdopodobniej Boże Narodzenie spędzą z nim najmłodsze dzieci – Shiloh, Knox i Vivienne. Pitt z ekscytacją oczekuje na nadchodzące Święta. Blisko związany z nim informator zdradza, że Brad:

Ma nadzieję, że będą chciały zostać u niego na noc, ale naprawdę nie może się doczekać Wigilii z nimi
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij