×

[AKTUALIZACJA] Samochód wjechał w przystanek. Ranna została matka i jej dzieci

Dzisiaj przed południem doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Zaporoskiej i Gajowickiej we Wrocławiu. Kierowca samochodu osobowego z impetem wjechał w przystanek autobusowy, na którym znajdowała się kobieta z małymi dziećmi. Porzucił pojazd i był poszukiwany przez policję.

[AKTUALIZACJA]

Kierowca, który wjechał w przystanek, na którym była matka z kilkuletnimi dziećmi, uciekł z miejsca zdarzenia. Jednak ok. godz. 16:00 namierzyli go wrocławscy policjanci.

Kim jest sprawca wypadku? To 37-letni mieszkaniec Wrocławia, który w momencie zatrzymania był pijany. Aktualnie przebywa w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Zostanie przesłuchany dopiero, gdy wytrzeźwieje.

Jak poinformował Onet.pl, mężczyzna ma już na swoim koncie przypadki prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, a także zakazy prowadzenia pojazdów.

Samochód wjechał w przystanek autobusowy

2 listopada 2019 r. przed godz. 12:00 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Zaporoskiej i Gajowickiej we Wrocławiu. Rozpędzony kierowca samochodu osobowego wjechał w przystanek, na którym znajdowała się matka z dwójką małych dzieci.

Potwierdził to Dariusz Rajski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu:

Auto osobowe uderzyło w przystanek, na którym stała matka z dwójką kilkuletnich dzieci

Sprawca zdarzenia zbiegł

Kierowca, który wjechał w przystanek jest poszukiwany przez policję. Jak donosi Rmf24.pl, mężczyzna porzucił srebrnego, rozbitego forda na wrocławskich numerach rejestracyjnych i zaczął uciekać pieszo.

Osoby poszkodowane w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań

Źródła: wroclaw.onet.pl, www.rmf24.pl
Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij