×

Samochód uniósł się w powietrze. Sieć obiegło mrożące krew w żyłach nagranie

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. To tam samochód uniósł się w powietrze! Brzmi nierealistycznie, ale zapewniamy, że to wydarzyło się naprawdę, czego dowodem jest poniższe nagranie. Jak do tego doszło?

Samochód uniósł się w powietrze. Nagranie mrozi krew w żyłach

Media obiegło szokujące wideo, które zostało zarejestrowane w piątkowy wieczór w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. Przez region przeszły gwałtowne burze i ulewy. W wyniku załamania pogody ulicami zaczęła płynąć woda, a kanalizacja zapełniała się w zawrotnym tempie. Wszystkie te czynniki sprawiły, że tego dnia doszło do zdarzenia, które mogło mieć tragiczne skutki.

Jedna z mieszkanek miasta nagrywała ulewę. Zupełnie przez przypadek zarejestrowała moment, który na pierwszy rzut oka idealnie wpasowywałby się w film pt. „Oszukać przeznaczenie”. Na oczach kobiety… samochód osobowy wystrzelił w powietrze! Jak to wytłumaczyć?

samochód uniósł się w powietrze
TikTok

Jadący ulicą pojazd w pewnym momencie znalazł się nad studzienką kanalizacyjną. Ciśnienie wody było wówczas na tyle duże, że pokrywa wystrzeliła wprost w podwodzie samochodu. O ogromnej sile uderzenia świadczył fakt, że auto w wyniku uderzenia oderwało się od ziemi! Choć cała sytuacja była bardzo niebezpieczna, trzeba przyznać, że robiła wrażenie.

Kiedy samochód ponownie stanął na czterech kołach, prowadząca pojazd kobieta natychmiast zatrzymała się, aby sprawdzić, czy podróżującemu na tylnym siedzeniu dziecku nic się nie stało.

Nagranie z momentu zdarzenia zostało opublikowane na TikToku. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin zostało obejrzane ponad 1,5 miliona razy. To po prostu trzeba zobaczyć!

@justynawypych147 #ulewa ♬ dźwięk oryginalny – justa88

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij