×

Lewandowski w aucie wartym 1,5 mln złotych. Ale to Klara skradła całą uwagę!

Upłynęły zaledwie 4 dni od wyczekiwanych przez wszystkich narodzin drugiego dziecka Lewandowskich. Na Instagramie pojawiło się właśnie nowe zdjęcie Roberta z córką. Fani są nim zauroczeni.

Samochód Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które przedstawia go w towarzystwie starszej córki, Klary. Napastnik Bayernu siedzi za kierownicą luksusowego samochodu Bentley, a trzylatka znajduje się w stojącej tuż obok  miniaturowej wersji samochodu. Lewandowski od dawna słynie z zamiłowania do luksusowych samochodów. Posiada już nawet własną kolekcję pojazdów. Przed miesiącem media obiegło zdjęcie piłkarza w czerwonym Porsche 911 Speedster, którym Polak przyjechał na trening. Teraz Lewandowski postanowił pochwalić się innym ze swoich samochodów Bentleyem Continental GT Convertible w kolorze ciemnozielonym. Samochód jest wart około 1,5 mln zł. Warto dodać, że przed czterema laty Lewandowski kupił sobie także niebieskiego Bentleya w wersji cabrio. Jednak to nie samochód okazał się być najbardziej interesujący dla internautów lecz córka Roberta. Fani byli zachwyceni tym, jak urocza jest trzyletnia Klara. Obserwujący Lewandowskiego na Instagramie napisali:

Jakie urocze!

Ale słodko!

Panie Robercie, nie ma pan szans z Klarą.

Najsłodsza rzecz na świecie.

Zdjęcie doczekało się nawet komentarza Sławomira Peszko. Piłkarz zasugerował, aby Lewandowski pokazał też pozostałe samochody.

Klasa… mógłbyś pokazać cały garaż

6 maja Robert Lewandowski po raz kolejny został ojcem. Na świat przyszła druga córka Roberta i Anny Lewandowskich. Rodzice nadali jej imię Laura. Niestety, Lewandowski nie będzie miał zbyt wiele czasu, aby nacieszyć się drugim dzieckiem, ponieważ już dziś Bayern rozpoczyna kwarantannę w jednym z monachijskich hoteli. Zawodnicy będą mogli opuszczać hotelowe pokoje jedynie w celach treningowych. Niemiecka Bundesliga wystartuje już w sobotę, 16 maja jako pierwsza z czołowych lig europejskich.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Partners in crime ???????? ????

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij