Kategorie Życie

Włamała się do domu byłego z maczetą w ręce. Usiłowała zmusić go do stosunku

Niektóre kobiety potrafią mieć wybuchowe charaktery. Samantha Ray Mears z pewnością właśnie taki posiada. Z tego powodu jej ukochany postanowił się z nią rozstać. Niestety, 19-latka nie potrafiła się z tym pogodzić. Zrobiła coś, czego teraz najprawdopodobniej bardzo żałuje. Samantha Ray Mears mieszka w Montanie. Dziewczyna ma dopiero 19 lat, a Kilka dni temu została oskarżona o dokonanie dwóch poważnych przestępstw. Wśród nich jest napaść na byłego chłopaka z…maczetą w dłoni.

Ukryła się w jego domu

Samantha Ray Mears w nocy z 22 na 23 czerwca wtargnęła do domu swojego byłego chłopaka w Great Falls. W ręce miała maczetę. Ukryła się i poczekała, aż mężczyzna wróci do miejsca zamieszkania. Gdy tylko wszedł do środka, zaatakowała go. Podeszła do niego, wymachując bronią. Młody mężczyzna myślał na początku, że jego była tylko żartuje, jednak szybko przekonał się, że wcale tak nie jest. Posłusznie i ostrożnie wykonywał jej polecenia.

Włamała się do domu byłego z maczetą w ręce. Usiłowała zmusić go do stosunku

Kazała mu się rozebrać

19-latka rozkazała mu, aby rozebrał się do naga i położył się na łóżku. Wcześniej sama również zdjęła spodnie. Chłopak, bojąc się, że może stać mu się krzywda, postanowił jej posłuchać. Dziewczyna zniecierpliwiona jego powolnym działaniem postanowiła mu pomóc. Zaczęła rozbierać chłopaka, po czym pchnęła go na łóżko i zmusiła do stosunku.

Gdy młody mężczyzna zaczął się buntować i chciał ją powstrzymać, z całą siłą ugryzła go w ramię. Kiedy Mears znudziła się seksem z byłym, chciała okaleczyć mężczyznę i zaczęła wymachiwać maczetą. Ten, niezwłocznie sięgnął po telefon i zaczął nagrywać oraz robić zdjęcia. Dzięki temu miał dowód na napaść ze strony 19-latki.

Zdążył uciec

To jeszcze nie koniec. Kilka chwil później byli kochankowie bardzo się pokłócili. 19-latka w nerwach zniszczyła całą ścianę w pokoju mężczyzny. To jednak nie pozwoliło jej na całkowity upust negatywnych emocji. Postanowiła zrobić coś jeszcze, aby pokazać mężczyźnie, jak bardzo jest na niego wściekła. Samantha weszła na łóżko, po czym oddała na nie mocz. Młody mężczyzna wykorzystał okazję. Znalazł wówczas chwilę, aby uciec ze swojego domu i móc wezwać pomoc. Już kilka minut później funkcjonariusze policji pojawili się na miejscu.

Billings, Montana Police

To nie pierwsze takie zachowanie młodej kobiety

Jak podają amerykańskie media, nie była to pierwsza napaść 19-latki na tego mężczyznę. Już wcześniej dopuściła się podobnych czynów. Chłopak kilkakrotnie został przez nią poturbowany. Zdarzyło się nawet, że Samantha w czasie jednej z kłótni próbowała udusić swojego ukochanego. Młody mężczyzna jednak nie wniósł wówczas na nią oskarżenia.

Mears została już aresztowana przez policję. W czasie zatrzymania nastolatka, według policjantów, miała wykazywać oznaki choroby psychicznej. Postawiono jej 2 zarzuty – napaści oraz włamania.