×

Sąd w końcu podjął decyzję w sprawie Oliwii P. i 2-letniej Neli. Kobieta jest zrozpaczona

Sąd orzekł, z kim zostanie dwuletnia Nelia, której mama, 26-letnia Oliwia, życzyła śmierci w czasie kłótni z mężem, 43-letni Mariuszem. O ich historii zrobiło się głośno, ponieważ młoda kobieta prowadziła popularny blog, na którym dzieliła się swoim życiem. Na pozór wydawało się wszystkim, że Oliwia ma idealną rodzinę, ale prawda wyglądała zupełnie inaczej.

Męża poznała na portalu randkowym, gdzie bogaci biznesmeni oferują związek atrakcyjnym, młodym kobietom

Skuszona wizją atrakcyjnego życia Oliwia, także wystawiła tam swoje ogłoszenie i w ten sposób poznała Mariusza. Bardzo szybko pobrali się i na świecie pojawiła się ich córeczka.

screen „UWAGA TVN”

Mężczyzna jednak nie potrafił wywiązać się z obietnic, które składał młodej kobiecie

Nie mógł zrealizować jej wizji luksusowego, wygodnego i światowego życia. Była nie tylko zbulwersowana faktem, że nie żyje tak jak wszystkie inne blogerki, ale także tym, że mąż regularnie ją zdradza o czym poinformowała swoich znajomych i opinię publiczną, udostępniając film oczerniający męża.

On też nie pozostał dłużny i dlatego opublikował serię filmów, na których słyszymy jak Oliwia grozi dwuletniej córeczce i mówi, że jeżeli mąż nie spełni jej zachcianek, to ona zabije Nelię i siebie.

Do opinii publicznej trafiły wszystkie te filmy, a para wzięła udział także w programie „Uwaga” stacji TVN

Zrzucali winę na siebie i ciężko było wywnioskować, kto jest winny całej tej ciężkiej sytuacji. Sąd jednak wziął sprawy w swoje ręce i orzekł, że 2-latka w tej chwili będzie przebywać pod opieką 43-letniego Mariusza. Oliwia zarzeka się, że pójdzie do pracy, aby odzyskać dziecko.

Czy można jednoznacznie w tej sprawie powiedzieć, kto jest winny?

Polecane

Może Cię zainteresować