×

Szczena o pobiciu partnerki i syna. „Była zwykła awantura, a teraz boję się wyjść na ulicę”

Szczena o pobiciu partnerki i syna. Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” postanowił zabrać głos w sprawie informacji na temat domowej awantury, która miała miejsce kilka dni temu w jego mieszkaniu. Joanna trafiła do szpitala, a ich synek do rodziny zastępczej.

Szczena o pobiciu partnerki i syna: „Była zwykła awantura”

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że najbardziej rozpoznawalna postać z „Chłopaków do wzięcia” Ryszard „Szczena” Dąbrowski trafił do aresztu za pobicie partnerki. Według nieoficjalnych źródeł dziecko również miało ucierpieć w wyniku ataku wściekłości ojca. Wszystko oczywiście z powodu alkoholu.

Ostatecznie Joanna trafiła do szpitala, a dziecko do rodziny zastępczej. Mężczyzna już wiele razy obiecywał bliskim, że się zmieni. Czy tak się stało?

Teraz Ryszard w rozmowie z portalem o2.pl postanowił skomentować zaistniałą sytuację. 38-latek odpiera wszystkie zarzuty:

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości.

Zaznacza, że jest przekonany o tym, że dziecko już niedługo wróci do domu. Mówi też o plotkach, które są bardzo krzywdzące.

To jest oczernianie mnie. Ludzie zaczęli wypisywać, że dziecko ma połamane żebra. To wszystko nieprawda. Dziecko zostało zabrane tylko dlatego, że w tamtym momencie nie było dla niego opieki.

Szczena boi się o swoje życie

W rozmowie z o2.pl gwiazda „Chłopaków do wzięcia” żali się, że boi się teraz o swoje zdrowie i życie, bo dostaje pogróżki:

Boje się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić. My nic złego nie zrobiliśmy. Każdy się przecież ku*** kłóci. Ja muszę czasami odreagować. Teraz nie mogę nawet wyjść na balkon i zapalić papierosa, bo ludzie się patrzą. Ja zwykły chłopak mogę zarobić duże pieniądze, a oni muszą zapier*** wiele lat. Ludzie mówią, że jestem najgorszy. Przecież każdy może kiedyś pójść siedzieć do więzienia.

Czy walka Szczeny z Najmanem się odbędzie?

Ryszard skomentował plotki na temat tego, że jego walka z Marcinem Najmanem jest zagrożona z powodu wycofania się sponsorów.

Zdziwiło mnie to, że Marcin zaraz po moim aresztowaniu zaczął wypisywać różne rzeczy w Internecie i nagrywać filmiki. Wyglądało to głupio. Nie wycofali się sponsorzy, tylko moi trenerzy, którzy przygotowywali mnie do walki. Zresztą, wcale im się nie dziwię, jak przeczytali te wszystkie brednie na mój temat.

Rysiek z „Chłopaków do wzięcia” szuka aktualnie nowych trenerów. Gala MMA-VIP 3 będzie miała miejsce wieczorem 29 października.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować