×

Mężczyzna w przypływie szału rzucił butelką w kobietę. Siła uderzenia zmasakrowała jej twarz!

Przed jednym z klubów nocnych mężczyzna rzucił butelką w kobietę z ogromną siłą w wyniku czego zmasakrowana została jej twarz!

Napaść przed klubem nocnym

23-letnia kobieta wspólnie z przyjaciółmi czekała w kolejce do klubu. Nagle z lokalu wyprowadzono agresywnego mężczyznę, który chciał się rzucić na ochroniarza. W pewnym momencie wrócił i cisnął szklaną butelką szampana, którą ściskał w jednej z rąk. Przypadkowo wyrzucona butelka trafiła oczekującą w kolejce kobietę, z taką siłą, że zmasakrowała jej twarz.

Obrażenia okazały się przerażające. Jej szczęka była złamana, warga rozerwana, a przednie zęby zmiażdżone, przez co odsłonięte zostały nerwy. Szok i ból spowodowały, że kobieta straciła kontakt z rzeczywistością. Natychmiast wezwano taksówkę i pokrzywdzona trafiła do szpitala. Policja udostępniła nagranie z całego zajścia i widać moment ataku napastnika:

Rzucił butelką w kobietę

Dramat rozegrał się 21 kwietnia w Sheffield położonym w południowej Anglii. 23-letnia Cheyenne Mottishaw oczekiwała pod klubem Honeycomb, gdy została trafiona w twarz. W wyniku uderzenia nie tylko odniosła poważne szkody fizyczne, ale także psychiczne. Wspomina o tym jak bardzo bała się wychodzić w nocy oraz o problemach z jedzieniem:

Bałam się wyjść wieczorem i nie mogła pracować przez wiele miesięcy. Po operacji musiałam jeść strzykawką i dopiero zaczynam czuć się pewnie, wychodząc z domu. Z samego ataku niewiele pamiętam. Wszystko, co pamiętam, to wysiadanie z taksówki, a następnie obudziłam się w szpitalnym łóżku.

Trwa dochodzenie policyjne w sprawie napaści. Funkcjonariusze opublikowali materiał filmowy z tego incydentu w ramach poszukiwań mężczyzny.

Źródła: www.o2.pl, www.dailymail.co.uk, www.thestar.co.uk, www.thesun.co.uk, metro.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij