×

Pedofil zaatakował 5-latkę. Obnażał się i powtarzał, że ją kocha

Pedofil zaatakował 5-latkę, gdy beztrosko spała w swoim pokoju. Mężczyzna, karany już wcześniej za to, że dopuszczał się przestępstw na tle seksualnym, obnażał się przed przerażoną dziewczynką, a gdy to robił, powtarzał, że ją kocha. Na szczęście rodzice dziecka zdążyli w porę zareagować.

Pedofil zaatakował 5-latkę

Przerażające sceny rozegrały się w jednym z domów w Kalifornii (USA) we wtorek ok. 5 rano. 5-letnia dziewczynka spała w sypialni swojego domu. Wydawać by się mogło, że była tam bezpieczniejsza, niż w jakimkolwiek innym miejscu. Ale Daniel Diaz, 39-latek wielokrotnie karany za przestępstwa seksualne, był mocno zdeterminowany. Najpierw grasował w pobliżu domu. Na początku usiłował dostać się do środka przez drzwi. Zapukał, ale kiedy nikt nie otworzył, nie zamierzał odpuścić. Podszedł do okna dziecięcej sypialni. Jak opisują zagraniczne media, w pokoju spała pięciolatka i jej starsza siostra Ceci. 39-letni mężczyzna zaczął się obnażać przed młodszą z siostrzyczek i dotykać w miejscach intymnych.

Ceci zapamiętała, że kiedy to robił, powtarzał pięciolatce, że ją kocha. Prawdopodobnie intruz zamierzał porwać dziewczynkę i ją skrzywdzić.

Intruz obezwładniony przez rodziców dziecka

39-latek zachowywał się, jakby postradał zmysły. Nie bacząc na nic, gdy włamał się do sypialni dziewczynki przez okno, zapalił światło. Przerażona starsza dziewczynka zaczęła krzyczeć. Jej rodzice natychmiast ruszyli na ratunek.

Ojciec wyrzucił pedofila na zewnątrz, gdzie powalił go na ziemię. Potem rodzice pięciolatki związali intruza taśmą i wezwali policję.

Jak się okazało, zboczeniec miał już dość bogatą kartotekę. W 2009 roku Daniel Diaz został skazany za napaść z zamiarem popełnienia gwałtu. Tym razem postawiono mu kilka nowych zarzutów: narażanie dzieci na niebezpieczeństwo, włamanie oraz zakłócanie miru domowego.

Bliscy pięciolatki podkreślają, że są dumni z reakcji ojca, który zdołał zatrzymać pedofila, chociaż ten próbował się wyrywać. Przytomna reakcja rodziców dziewczynki prawdopodobnie uratowała dziecko, zanim doszło do tragedii.

Myślałam tylko o tym, że ten mężczyzna uprowadziłby moją siostrę

– wyznała Ceci Ramirez, cytowana przez New York Post.

Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij