×

11 rzeczy szczególnie mocno przyciągających duchy. Dla własnego dobra lepiej ich unikaj

Ci, którzy wierzą w duchy, uważają, że to dusze, które nie znalazły swojego miejsca i błąkają się teraz, nękając ludzi tu na ziemi. Uwięzieni między dwoma światami… Nawiedzają te miejsca, które były bliskie ich sercu, albo takie, w których mają niezałatwione sprawy. Specjaliści w tej materii uważają, że są rzeczy przyciągające duchy. Jest ich 11.

Rzeczy przyciągające duchy

1. Przemoc

Przemoc rodzi przemoc, a każde miejsce, które widziało przemoc, gromadzi energię negatywną. Brutalność i okrucieństwo to rzeczy, które łamią ludzką duszę, a duchy to potrafią wyczuć. Miejsca z historią przemocy są często nawiedzane.

2. Głęboki smutek

Duchy często nawiedzają pogrążonych w depresji. Ludzie, którzy stracili wszelkie nadzieje i nie widzą sensu życia, są często bardzo słabi. Dusze takich osób nie bronią się zbyt długo przed atakiem ducha, dlatego są łatwym celem.

sadness;

3. Gniew

Dom, który widział gniew, osobę, której dusza jest wściekła, lub rodzinę, która ma tylko gniew w swoich sercach, jest wysoce podatna na nawiedzenie przez ducha. Negatywna energia emitowana przez gniew zwabia złe dusze.

Anger

4. Samobójstwo

Śmierć jest jedną z najsilniejszych mocy, która przyciąga duchy. Samobójstwo jest uważane za jeden z największych grzechów, które można popełnić, a więc miejsca, w których do niego doszło, są zwykle nawiedzane. Ponadto negatywna energia przenikająca przez samobójców pozostaje w tym miejscu, czyniąc je naznaczonym.

depression

Co przyciąga duchy?

5. Przemoc

Domy, w których doszło do przemocy, są narażone na odwiedziny duchów. Są wypełnione bólem ludzkich dusz i smutkiem.

Physical Abuse :(

6. Szaleństwo

To skrajna forma gniewu i często wiąże się z nadużyciami. A dochodzi do tego w prostej linii, gdy ktoś nie radzi sobie ze złością. Uważa się, że duchy uznają takie warunki za odpowiednie.

Raging

7. Morderstwo

Miejsca, które widziały zabójstwo i ludzi, którzy je popełnili, zwabiają do siebie duchy i nie ma co tego faktu ukrywać. Potwornie zła energia musi mieć w końcu gdzieś swoje ujście.

Haunted

8. Nienawiść

Nienawiść, zazdrość i gniew to jedne z najbardziej negatywnych emocji, do jakich zdolni są ludzie i szczególnie mocno przyciągają do siebie duchy, które karmią się ludzkimi słabościami.

Ghost

9. Niepokój

Niespokojne serce nie jest w stanie wlaczyć z atakami złej duszy, która w prosty sposób może je prześladować. To podatny grunt dla złej energii.

Anxiety

10. Choroba

Choroby osłabiają ciało, które z kolei osłabia umysł. Negatywne myśli to idealna pożywka dla duchów.

anxiety

11. Samotność

Samotne serca to smutne serca, które są słabe i cierpią, a to z kolei przyciąga duchy, które tylko czekają, by posiąść takie osoby i zapanować nad nimi.

loneliness

Może Cię zainteresować