×

Przyjrzyj się obrazkowi i zdecyduj komu pierwszemu pomożesz. Odpowiedź zdradza to, jaki jesteś

Dzięki temu prostemu testowi możesz dowiedzieć się o sobie paru ciekawych rzeczy. Wystarczy tylko spojrzeć na rysunek i wybrać, kogo wesprzesz w potrzebie. Choć może wydawać się to banalne, przekonasz się, jakie masz cechy charakteru.

Test na cechy charakteru. Przyjrzyj się obrazkowi i podejmij decyzję!

1. Starsza kobieta

Nie jesteś osobą, która podejmuje decyzję pod wpływem chwili. Masz wysokie morale, ale też racjonalnie podchodzisz do życia. Mocno stąpasz po ziemi i wiesz, czego chcesz. Twoi bliscy mogą na Tobie polegać.

2. Kot

To znaczy tylko jedno – jesteś bardzo empatyczną osobą, która jest w stanie poświęcić się dla innych, aby im żyło się lepiej. Jednak zdecydowanie wolisz zwierzęta, które według Ciebie potrafią okazać bezgraniczne zaufanie i miłość. Najchętniej przygarnąłbyś wszystkie bezdomne zwierzaki i stworzył im ciepły dom.

3. Kobieta z zakupami

Lubisz pomagać, ale często robisz to, aby zostać zauważonym i wyróżnionym przez innych. Lubisz, gdy jest o Tobie głośno i możesz się pochwalić tym, że akurat przed chwilą komuś pomogłeś.

4. Mężczyzna przy samochodzie

Wiesz, że życie potrafi dać w kość i pomagasz, bo sam doświadczyłeś czegoś podobnego. Być może ten facet jechał po córkę do szkoły albo śpieszył się do pracy? Zawsze stawiasz się na miejscu drugiej osoby i utożsamiasz się z nią. Jesteś odpowiedzialny i nie bujasz w obłokach. Do tego lubisz być przywódcą stada i cieszysz się, gdy wszystkim z Twojej grupy dobrze się wiedzie.

Dajcie znać, czy to sprawdziło się w Waszym przypadku :)

Może Cię zainteresować

zamknij