×

Mężczyzna czy pingwin? To, co zobaczysz najpierw, dużo mówi o Twojej osobowości

Lubisz internetowe zagadki? My także. Tak jak popularny TikToker, który na swoim profilu regularnie wrzuca podobne iluzje. Tym razem pyta internautów o to, co znajduje się na obrazku: mężczyzna czy pingwin? To, co widzisz najpierw, sporo mówi o Twojej osobowości.

Mężczyzna czy pingwin?

Charles Meriot jest gwiazdą TikToka. Internauci uwielbiają iluzje i zagadki psychologiczne, którymi dzieli się na swoim profilu. Tym razem TikToker zamieścił zagadkę, która ujawnia nieznane aspekty osobowości.

Wystarczy spojrzeć na obrazek i odpowiedzieć na pytanie, co zobaczyliśmy najpierw: mężczyznę czy pingwina? Pamiętaj, że liczy się szybka odpowiedź i pierwsze wrażenie!

@charlesmeriot #greenscreen #ByeByeSundayBlues #ImoniCarly #charlesmeriot #illusion ♬ As It Was – Harry Styles

Mężczyzna czy pingwin? TikToker wyjaśnia

Meriot wyjaśnia, co oznaczają poszczególne odpowiedzi. Mężczyzna czy pingwin? Co zobaczyłeś w pierwszej kolejności?

#MĘŻCZYZNA

Według tiktokera, wypatrzenie na obrazku mężczyzny wiąże się z otwartością na innych ludzi, ale też łatwowiernością i problemami z podejmowaniem decyzji.

Jeśli najpierw zobaczyłeś mężczyznę, oznacza to, że jesteś towarzyski, masz wielu przyjaciół, ale czasami możesz być trochę łatwowierny i mieć problemy z podejmowaniem decyzji.

#PINGWIN

Z kolei osoby, które zobaczyły pingwina, charakteryzują się cierpliwością, mądrością oraz dobrą intuicją.

Jeśli najpierw zobaczyłeś pingwina, oznacza to, że masz intuicję i mądrość, i wiesz, że aby dobre rzeczy do ciebie dotarły, musisz uzbroić się w cierpliwość

– mówi Charles Meriot.

Fotografie: Diapordiamesupero.com (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować