×

To selfie 13-latki z pozoru wydaje się normalne. Gdy się jednak bliżej przyjrzysz, zobaczysz coś przerażającego

Czy wierzysz w zjawiska paranormalne? W wizyty zmarłych osób, które pojawiają się w naszym życiu z jakiegoś konkretnego powodu?

Pewnie nie jeden raz słyszałeś tego typu historie. Dziś jednak masz szansę zobaczyć to na własne oczy, a wszystko za sprawą tajemniczego zdjęcia, które wywołuje ciarki na całym ciele.

Na pierwszy rzut oka to zdjęcie wygląda jak typowe selfie. Kiedy jednak poznasz jego historię, zaniemówisz z wrażenia…

Mercury Press

13-letnia Harper Kurtz była w drodze na konkurs piękności, kiedy postanowiła zrobić sobie zdjęcie. Razem z nią w samochodzie była tylko jej mama, która… prowadziła.

I nie byłoby w tej historii nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu jest ktoś jeszcze poza nastolatką… To mały chłopiec, którego można zauważyć na tylnym siedzeniu!

Mercury Press

Badając tajemniczą sprawę mama Harper – Melissa, dowiedziała się, że dokładnie rok wcześniej w tym miejscu doszło do tragicznego wypadku. Kobieta przesłała zdjęcie do organizacji Eidolon Project Canada (EPC), która zajmuje się badaniem tego typu spraw.

Założona w 1999 roku grupa nie uważa się za łowców duchów. Ich zdaniem duchy nadal pozostają ludzkimi istotami.

Greg Pocha zauważa:

W tym konkretnym przypadku możemy mieć styczność z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku. Jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie nawiedzać tę część autostardy już na wieki.

Mężczyzna wyjaśnił również 48-latce, że istnieje możliwość iż chłopiec próbował ostrzec kobiety.

Mercury Press

W ciągu ostatnich 2 lat kobieta otrzymała 13 mandatów, ponieważ jej córka nie chciała zapinać pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Melissa uważa, że w ten sposób duch chłopca chciał nakłonić nastolatkę, aby nie lekceważyła tej sytuacji i zaczęła dbać o swoje bezpieczeństwo.

Melissa wierzy jednocześnie, że jej córka przyciąga zjawiska paranormalne.

Mercury Press

48-latka przytacza kolejną historię, która miałaby wskazywać na powiązania córki ze światem nadprzyrodzonym. Kiedy kobieta była w ciąży, jej brat Timothy i jego narzeczona zginęli w wypadku samochodowym. Dziewczynka otrzymała imię po zmarłej kobiece.

A Ty co myślisz o całej tej historii? Na Twoją opinię czekam w komentarzach poniżej.

Fotografie: Mercury Press

Może Cię zainteresować

zamknij