×

Tadeusz Rydzyk chce nas zastraszyć! Jego audycja brzmi jak zła przepowiednia

Tadeusz Rydzyk straszy swoich wiernych podczas swojej audycji. Tym razem nie przebierał w słowach. Duchowny uważa, że „szerzące się zjawisko jest gorsze od komunizmu”. Takie porównanie nie należy do łagodnych! Jakie przerażające zjawisko zagraża Polsce?

Tadeusz Rydzyk straszy swoich słuchaczy Radia Maryja

Dyrektor i założyciel Radia Maryja pojawił się osobiście na antenie, aby przestrzec swoich słuchaczy. Chociaż Tadeusz Rydzyk nie podaje konkretnych argumentów jest zdecydowanie przeciwko gender:

Zobaczmy, jak na tych uniwersytetach psują młodzież. To jest potężne działanie tych, którzy już są wyszkoleni przez wiele lat na uniwersytetach w Polsce; były te studia genderowe opłacane przez państwo. I to jest wychowywanie młodzieży?

„Brońmy tradycyjnych wartości”

Ksiądz stanął za innymi duchownymi i uczonymi, który są przeciwni gender i bronią tradycyjnych wartości. Poparł prof. Pawła Bortkiewicza. Jego zdaniem:

Zaczęło się wtedy, gdy miał wykład o gender na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie genderowcy szaleli, skakali po stolikach; jeden z wykładowców był zaangażowany po tej stronie genderowej; zachowywali się niegodnie, z krzykami – po prostu taka bojówka.

Gender gorszy niż komunizm

Ksiądz podkreśla, że nie chodzi tutaj o samą wiarę ale o ogólne zachwianie tradycyjnych wartości. Jak podkreśla:

Nie bądźmy naiwni, że nic się nie dzieje. Dzieje się bardzo dużo i to dzieje się przeciwko rodzinie, przeciwko normalnemu wychowywaniu dzieci i młodzieży. Będziemy zbierali owoce bardzo szybko i powinniśmy się zmobilizować wszyscy, którzy są za normalnością. To nie jest tylko sprawa katolicka, to jest sprawa rozumu. To jest grzech przeciwko rozumowi.

To nie pierwszy raz, gdy Ojciec Rydzyk mówi o „gender”. Oto jego kazanie na ten temat:

Źródła: pikio.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij