×

Tadeusz Rydzyk pokazał swoje „maybachy”. Nagranie stało się hitem TikToka!

Tadeusz Rydzyk pokazał swoje „maybachy”. Nagranie, które pojawiło się na profilu TV Trwam szybko obiegło Internet i stało się hitem. Internauci są zdumieni. Tam ojca dyrektora jeszcze nie widzieli!

Luksusowe samochody od bezdomnego?

O rzekomych limuzynach marki Mercedes-Maybach ojca Tadeusza Rydzyka zrobiło się głośno, gdy w sierpniu 2016 r. podczas audycji „W Naszej Rodzinie” na antenie TV Trwam, toruński redemptorysta powiedział, że dostał je od bezdomnego.

Akurat ten samochód dostaliśmy, nie wiecie o tym, od bezdomnego. Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety zmarł

– mówił wówczas dyrektor Radia Maryja.

W rzeczywistości pan Stanisław, o którym mówił redemptorysta, wygrał ponad milion złotych w totolotka i podarował Radiu Maryja dwa samochody volkswageny golfy – ciemnozielony i czerwony. Mężczyzna był absolwentem AWF, ale jego życie nie potoczyło się zbyt dobrze i trafił na ulicę. Mimo to nie obraził się na pana Boga i codziennie odmawiał różaniec z… rozgłośnią ojca Rydzyka.

Jednak okazało się, że duchowny został opacznie zrozumiany i plotka o maybachach stała się powodem do ataków na jego osobę ze strony polityków PO. O tym wszystkim piszą również autorzy książki „Imperator: sekrety ojca Rydzyka„.

Z kolei w rozmowie z tygodnikiem „wSieci” redemptorysta powiedział:

Maybacha mam – plastikowe modele tego samochodu przysłali mi ludzie w prezencie. Choć kiedy o tym napisali, nie wiedziałem nawet, co to jest. Potem na autostradzie mi pokazano. Nic specjalnego, samochód jak samochód.

Rydzyk pokazał swoje maybachy
Instagram

Tadeusz Rydzyk pokazał swoje „maybachy”

Ci, którzy nie uwierzyli, że luksusowe samochody od bezdomnego, to tylko źle zrozumiana wypowiedź Tadeusza Rydzyka i wciąż pytają „gdzie są te maybachy?”, mogą w końcu zaspokoić swoją ciekawość. Ojciec dyrektor pokazał je na nagraniu, które zostało udostępnione na kanale TV Trwam na TikToku.

Dla wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają „gdzie są te maybachy?”, przychodzą i szukają. Otóż tu są te maybachy

– ironizuje o. Rydzyk, pokazując swoje modele kolekcjonerskie maybachów.

Duchowny przekonuje, że dostał je od znajomych.

Pani Beata z Londynu przesłała jednego maybacha, a ten antyk maybach to prezent od rodziny, przyjaciół rodziny pewnej z Torunia

– powiedział z przekonaniem.

Filmik z ojcem dyrektorem obejrzało już setki tysięcy internautów. Wielu jest zaskoczonych, że Tadeusz Rydzyk w ogóle pojawił się na TikToku. Niektórzy nie byli w stanie powstrzymać się od żartobliwych komentarzy. A co napisali? Wybrane wypowiedzi cytujemy poniżej.

Dotarłem do granicy tik toka 😂

Mój ulubiony biznesmen 😂

😂 Złoto 🥇 I po co ta inba z Maybachami?

Mówcie co chcecie, ale to było akurat dobre 😆

I tu się internet skończył 😁😁😁

Trwam na Tik Toku😂

Zastanawiałem się, ile można przewijać TikToka, właśnie dotarłem do końca

Rydzyk na TikToku, no tego jeszcze nie grali

@tvtrwam #maybach #maybachfans #maybachrydzyka #maybachyrydzyka #rydzyk #tvtrwam #radiomaryja #telewizjatrwam #maybachs450 #maybachgls600 #tadeuszrydzyk #ojciecdyrektor #ojciecredaktor ♬ dźwięk oryginalny – tvtrwam

Źródła: www.o2.pl, dziennikzachodni.pl, ddtorun.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij