×

Rutkowski chce unieważnić ślub. Czy małżeństwo z Mają nie układa mu się dobrze?

Krzysztof Rutkowski to najsłynniejszy detektyw w Polsce, który jest znany nie tylko z młodzieżowego stylu bycia i nietypowych fryzur, ale także z częstego zmieniania partnerek. Choć mężczyzna był już żonaty aż trzy razy, to nie powiedział w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce po raz kolejny może stanąć na ślubnym kobiercu.

Wielka miłość

Detektyw Rutkowski to postać, której w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, a przed miesiącem dołączyło do nich odnalezienie ciała Kacperka z Nowogrodźca. 60-letni Krzysztof Rutkowski może liczyć w pracy na wsparcie swojej dużo młodszej żony Mai, która z wykształcenia jest psychologiem. Jej umiejętność prowadzenia rozmów z rodzinami poszkodowanych niejednokrotnie okazała się bardzo przydatna. Taka żona to prawdziwy skarb. Ślub Rutkowskiego z Mają Plich odbył się przed rokiem. Jego wybranka przyjęła wówczas nazwisko Rutkowski. Detektyw nie jest jednak w pełni usatysfakcjonowany ślubem cywilnym, który zawarli. Nawet warte milion złotych wesele nie było w stanie całkowicie zadowolić Krzysztofa Rutkowskiego. Okazuje się bowiem, że detektyw marzy o ślubie kościelnym. Na drodze do niego stoi jednak poważna przeszkoda…

Rutkowski chce unieważnić ślub

Krzysztof Rutkowski ma już na swoim koncie aż trzy śluby, w tym ślub kościelny. Bardzo chciałby unieważnienia ślubu kościelnego, ponieważ jego ogromnym marzeniem jest poślubienie Mai. Detektyw zapowiedział, że będzie w dalszym ciągu ubiegał się o anulowanie ślubu kościelnego i zamierza doprowadzić tę sprawę do końca. Niestety, trwająca epidemia koronawirusa spowodowała spore opóźnienie wszelkich procedur.

Z niczego się nie wycofuję, cały czas o tym myślę. Gdy tylko będzie możliwość, doprowadzę sprawę do końca.

Rutkowski nie wstydzi się swojego uczucia do niemal o połowę młodszej żony i chętnie publikuje osobiste wyznania na Facebooku. Niedawno mogliśmy przeczytać jego emocjonalny wpis:

Kocham Ciebie skarbie najbardziej na świecie !!!

Trzymamy kciuki, aby spełniło się marzenie detektywa i wkrótce został także sakramentalnym mężem Mai.

Fotografie: Facebook.com

Może Cię zainteresować