×

Rutkowski atakuje Górniak po jej słynnych wypowiedziach. „Edyta zmień dostawcę”

Nie kończy się lista osób, które chcą zabrać głos w sprawie wypowiedzi znanej wokalistki. Tym razem były detektyw Krzysztof Rutkowski atakuje Górniak i nie przebiera w słowach.

„W szpitalach leżą statyści”

Edyta Górniak jest gwiazdą polskiej estrady. Ale stała się również gwiazdą dla antyszczepionkowców i antycovidowców. Szerzenie teorii spiskowych jest ostatnio jednym z ulubionych zajęć popularnej piosenkarki. Punktem kulminacyjnym poczynań artystki okazała się relacja wideo, zamieszczona na Instagramie. Niestety, Edyta Górniak nie zaśpiewała. Ale podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat pandemii.

Górniak przekonywała, że koronawirus nie jest groźny, natomiast nakaz noszenia maseczek jest zniewalaniem ludzi przez rządy. Według wokalistki „w maseczkach wdychamy własne spaliny”. Ale na tym nie koniec.

Przekonywała, że w szpitalach leżą nie chorzy na COVID-19, a statyści. Jednak później w rozmowie z Polsat News Edyta Górniak twierdziła, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane, a słowa wyciągnięte z kontekstu.

Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie. Ludzie chorują i masowo umierają. Moim słowom został nadany inny sens, co było świadomą manipulacją

– przekonywała wokalistka w kolejnej relacji na Instagramie.

Rutkowski atakuje Górniak

Chociaż od niefortunnych wypowiedzi Edyty Górniak minęło już trochę czasu, echa jej słów nie milkną. Krytyka pod adresem gwiazdy płynie od lekarzy, polityków i osób ze świata show-biznesu.

Teraz głos postanowił zabrać były detektyw Krzysztof Rutkowski, zbulwersowany wypowiedziami wokalistki.

Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałem Covid i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę

– mówi Rutkowski w rozmowie z Super Expressem.

Najsłynniejszy polski detektyw postanowił również ostrzec Edytę Górniak. Jego zdaniem wkrótce wokalistka może mieć poważne problemy ze względu na swoje poglądy.

Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoi fani, słuchając cię, mogą być nieostrożni, mogą się zakazić. Ktoś cię w końcu pozwie!

– przestrzega Rutkowski.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować