×

Rusin zaatakowała Rozenek jeszcze dotkliwiej. Zarzuciła jej polowanie na cudzych mężów

Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan przybiera na sile. Przy jego okazji dziennikarka nawiązała do dawnej sprawy „Perfekcyjnej Pani Domu” i rodziny Kraśków. Jesteście ciekawi, w jaki sposób i dlaczego?

Od czego się zaczeło

Nie jest nowością fakt, że Kinga Rusin oraz Małgorzata Rozenek-Majdan nie przepadają za sobą. Ich konflikt miał zacząć się od plotek o rzekomym romansie Piotra Kraśki oraz „Perfekcyjnej Pani Domu”, który o mały włos nie rozbił jego małżeństwa z Karoliną. Od tamtej pory obie gwiazdy TVN dosłownie się unikają. Kiedyś miała miejsce sytuacja, w czasie której na planie specjalnego odcinka „Milionerów” jedna z pań nie chciała wejść na ściankę, dopóki ta druga na niej pozowała.

Zaostrzenie konfliktu

Ostatnio niezbyt dobre relacje między paniami znów się pogorszyły. Joanna Krupa opublikowała na Instagramie post, w którym wyznała, że kosmetyki znanej marki, którą reklamują Majdanowie, są testowane na zwierzętach. Kinga Rusin nie kryła wówczas swojego oburzenia. Małgosia Rozenek w jednym z wywiadów postanowiła się do tego odnieść. Podkreśliła, że teraz ona będzie bacznie przyglądać się działalności obu pań na rzecz ochrony zwierząt, co jeszcze bardziej rozzłościło Kingę.

Dziennikarka napisała wówczas post, w którym odniosła się do słów Rozenek. Gdy na „Perfekcyjną Panią Domu” spadła fala krytyki, ta odpowiedziała dość lakonicznie.

Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro…

Wtedy do konfliktu obu pań włączył się Radosław Majdan. To znów dolało oliwy do ognia. Jego wypowiedź możecie przeczytać tutaj.

Małgosia odpowiedziała, ale szybko usunęła…

Małgorzata Rozenek-Majdan na początku nie chciała odpowiadać Kindze, później jednak zmieniła zdanie. Zabrała głos na Instastories, wpisy jednak szybko zniknęły. Być może z powodu krytyki, która na nią spadała. Jednak jak to w Internecie bywa, nic w nim nie ginie…zostały screeny.

Wielu Internautów nie kryło oburzenia i zarzuciło Małgosi brak klasy. Oto kila przykładowych wypowiedzi:

Pojawili się jednak i tacy, którzy Małgosi Rozenek przyznali rację. Inni też bardzo ją pocieszali, podkreślając, żeby nie przejmowała się atakiem Kingi.

Najnowszy wpis Kingi

W najnowszym wpisie na Instagramie Kinga Rusin odpowiedziała na zarzuty Małgorzaty Rozenek-Majdan znajdujące się w Instastories i dotyczące tego, że walczy z kobietami. Trzeba przyznać, że tym razem uderzyła jeszcze bardziej dotkliwie. Wróciła do czasu konfliktu „Perfekcyjnej Pani Domu” z rodziną Kraśków. Zakpiła też, że „Perfekcyjna Pani Domu” bardzo szybko wszystko usunęła.

Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami – to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz…polującymi na cudzych mężów – brzmi znajomo?

Natomiast od zawsze walczę o należne prawa DLA KOBIET! Nie prowadzę imprez ale Kongresy Kobiet (pro bono) owszem! Brałam udział w protestach i nigdy nie unikałam ostrego tonu w komentowaniu niesprawiedliwej dla kobiet rzeczywistości. (…) Rozenek nie poszła nawet na żaden czarny marsz, co przyznała w wywiadzie. Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit. I kłamać na mój temat

Zazdrość?

Ponad to Kinga Rusin stwierdziła również, że ataki Małgorzaty Rozenek-Majdan na jej osobę nie wynikają z niczego więcej, jak z zazdrości o sukces marki kosmetyków Pat&Rub.

Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć! Odpowiadając na pytania: sprzedaż rośnie termmmm.az kilkaset procent rocznie. Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały ju;ugż 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb). Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda?

Po stronie Kingi Rusin opowiedziało się już kilka znanych osób, m.in. Joanna Krupa, Olga Frycz czy Magda Gessler.

Polecane

Może Cię zainteresować