×

Rozwiedli się po 19-latach małżeństwa. Chwilę później mąż przesyła jej wzruszającą do łez notatkę

Niestety, rozwody z związkach małżeńskich są czasami nieuniknione. Znamy sytuację, w których jest to jedyne, sensowne rozwiązanie. Takie wydarzenie z pewnością może być traumatyczne dla obojga lub jednego z partnerów, ale przede wszystkim cierpią na tym niewinne osoby jakimi są m.in. dzieci byłych małżonków.

Pewna nastolatka z Teksasu stwierdziła, że podzieli się w mediach społecznościowych historią dotyczącą jej rodziców.

Po 19 latach małżeństwa, rodzice Morgana Lynn postanowili zakończyć swój związek. Powód rozwodu nie był znany, jednak wszystko wskazywało na to, że nie miał on większego znaczenia.

Nastolatka chciała podzielić się na Twitterze tym, co działo się pomiędzy jej rodzicami zanim rozwód został sfinalizowany. Po udostępnieniu dwóch, prostych zdjęć, historia jej rodziny zdobyła ogromny rozgłos – nie dlatego, że jest o zdradzie czy złośliwości, ale dlatego, że fotografie przedstawiają historię prawdziwej miłości!

„Wierzę, że każdy widzi prawdziwą miłość przez ten tweet.” – powiedziała Lynn w wywiadzie dla BuzzFeed.

17-letni Morgan Lynn, nastolatka z Teksasu, podzieliła się w mediach społecznościowych bardzo osobistą historią. Dziewczyna powiedziała światu, że jej rodzice rozwodzą się po 19-latach małżeństwa.

rozwiedli-sie-1

„Moi rodzice, po 19 latach bycia w związku małżeńskim, rozwodzą się… i dzisiaj zostało to sfinalizowane” – napisała na Twitterze Lynn.

Ale to nie wszystko… Wtedy stało się coś, czego kompletnie nikt się nie spodziewał!

rozwiedli-sie-2

„Mój tata wysłał mamie jej ulubione kwiaty” – dodała. Do bukietu dołączył notatkę z prostym przesłaniem, aby wszystko było jasne.

„Zawszę będę Twój” – napisał Jason do swojej byłej już żony.

rozwiedli-sie-3

„Wcześniej wysyłał jej kwiaty, gdy miała zły dzień… i wiem, że po dzisiejszym dniu będzie to nadal robił – tata łamie moje serce” – dodała Lynn.

rozwiedli-sie-5

Ta prosta historia pokazuje, że ludzie mogą się zmieniać, relacje między nimi zanikają, ale to nie oznacza, że każde uczucie i miłość musi wygasnąć. Rodzice Lynn są tego najlepszym dowodem.

Może Cię zainteresować