×

Para rozwodzi się po 19 latach małżeństwa. Po rozprawie były mąż wysyła kobiecie ten liścik

Rozwody zdarzają się coraz częściej, co nie oznacza, że ludzie zdążyli się do tego przyzwyczaić. To zawsze jest trudne i bardzo bolesne przeżycie. To trauma, która może pozostawić ślad nie tylko na małżonkach, ale krzywdzić może i dzieci.

Jedna z nastolatek z Teksasu postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z rozwodem rodziców. Na Twitterze zamieściła post, w którym opisuje 19-letni związek swoich rodziców. Nie decyduje się jednak na odkrywanie szczegółów, a na opisanie tego, jak wyglądało ich życie po rozwodzie. Obawiała się, że straci któregoś z rodziców i zacznie się codzienna walka… Jak bardzo się pomyliła!

Podzieliła się zdjęciami, i dopisała do nich parę słów. I w tym wszystkim nie chodzi o zdradę czy kłamstwo. Po prostu coś się wypaliło…

Mam ogromną nadzieję, że ludzie zobaczą, że to była prawdziwa miłość i że moi rodzice darzą się ogromnym szacunkiem – mimo rozstania.

17-letnia Morgan Lynn z Teksasu podzieliła się czymś bardzo osobistym na Twiterze. Oznajmiła światu, że po 19 latach jej rodzice się rozwodzą.

Po prawie 20 latach związku dziś moi rodzice wzięli rozwód. To nie był łatwy dzień dla nich, a mój tata i tak w podziękowaniu za wszystko, wysłał mamie jej ulubione kwiaty i dołączył do nich liścik.

„Na zawsze będę Twój, Jason.”

Te proste słowa były bardzo jasnym przekazem dla byłej żony. Zawsze może liczyć na byłego męża i ma w nim wsparcie. Cudowne, że ludzie są w stanie rozstać się z taką klasą i szacunkiem do siebie. Dzieci to widzą i mają przykład tego, jak powinno się traktować drugą osobę.

Wzruszyło mnie także to, że już po rozwodzie tata wysłał mojej mamie kwiaty, bo wiedział, że ma naprawdę zły dzień. Niesamowite, że tak potrafią to zakończyć. W sposób elegancki, dorosły i wrażliwy.

Będę wspominać z nostalgią te wspólne lata, ale i cieszę się, że udało im się rozstać w taki sposób. Wydaje mi się, że to była prawdziwa miłość i właśnie dlatego tak wyglądał ich rozwód i obecne relacje. Kocham moich rodziców i jestem dumna z nich!

Czy Waszym zdaniem można rozstać się w zgodzie i utrzymywać ze sobą kontakt?

Może Cię zainteresować

zamknij