×

Rozstanie w rodzinie królewskiej. „Dokumenty rozwodowe zostały już złożone”

Książę Karol i księżna Camila długo skrywali uczucie, które między nimi wybuchło. Dopiero w 2005 pobrali się i jak mówił sam książę, ożenił się z miłością swojego życia. Według nieoficjalnych źródeł mówi się, że ich relacja miała mieć miejsce nawet w momencie, gdy książę był z księżną Dianą.

Od oficjalnej daty zaślubin wydaje się, że ich relacja jest najbardziej poprawna i w końcu trafiła na taki tor, jaki powinna

Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego… Najnowsze informacje z najbliższego otoczenia pary są druzgocące! Karol miał już w tej sprawie konsultować się z Fioną Shackleton, która współpracowała z księciem także w czasie pierwszego rozwodu.

Jak podaje kozaczek.pl, powołując się na informatora z New Idea, para nie do końca wiedzie szczęśliwe życie

Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji

Informacja o rozwodzie ma zostać podana do opinii publicznej wkrótce po tym, gdy opadnie szum związany z księżną Kate i księżną Meghan.

Czy myślicie, że para faktycznie się rozstanie?

Polecane

Może Cię zainteresować