×

Małgorzata Rozenek w łóżku z innym mężczyzną. Jej mąż o wszystkim wiedział!

Małgosia Rozenek w łóżku z innym?! To nie żart! Media obiegły zdjęcia celebrytki, na której leży nagi mężczyzna i wcale nie jest to jej mąż. Co na to wszystko Radosław Majdan?

Rozenek w łóżku z innym mężczyzną. Co tam się wydarzyło?

Czy to zdrada? Małgorzata Rozenek-Majdan wylądowała w łóżku z obcym mężczyzną, co uwieczniono na zdjęciu.

Wszystkich fanów rodziny Majdanów od razu uspokajamy. U pary wszystko jest w jak najlepszym porządku i głośnego rozwodu nie będzie. Łóżkowe igraszki to nic innego jak scena na potrzeby nowego filmu Patryka Vegi pt. „Miłość, seks & pandemia”. Małgosia grała w filmie jedną z głównych ról.

Tajemniczego mężczyznę do „miłosnych uniesień” podobno miał wybrać jej mąż, Radosław Majdan. Rola Małgosi była natomiast świadomym wyborem reżysera.

Taka osoba jak ona nie mogłaby zagrać epizodu. Nie chodziło o to, by użyć jej twarzy czy nazwiska na plakacie jako wabik. Ludzie poczuliby się oszukani

– tłumaczy swój wybór Vega w rozmowie z „Super Expressem”.

Rola Małgorzaty Rozenek-Majdan w filmie pt. „Miłość, seks & pandemia”

Patryk Vega chciał stworzyć w filmie Małgosię Rozenek-Majdan, która będzie odbiegała od wizerunku znanej wszystkim celebrytki. Czy mu się to udało? Pierwsze przesłanki wskazują na to, że tak.

Perfekcyjna Pani Domu zagrała w filmie seksowną panią po 40-stce. Bohaterka filmu wdaje się w namiętną relację z młodszym mężczyzną. Oczywiście taka rola nie byłaby możliwa, gdyby nie akceptacja ze strony Radosława Majdana, życiowego partnera Małgosi.

Wymagało to akceptacji i dogadania się pomiędzy Małgosią a Radkiem. On jest facetem z jajami, który traktuje żonę jak część siebie, trzeba było to wyjaśnić, żeby wszyscy po tym filmie wyszli normalnie

– wyjaśnia Patryk Vega.

Do swojej roli odniosła się już sama Małgosia. Podziękowała swojemu „tajemniczemu partnerowi” i opowiedziała o tym, jaki udział miał w realizacji filmu jej mąż.

Chciałam podziękować mojemu partnerowi Wojtkowi Sikorze, który gra chłopaka, z którym moja bohaterka wchodzi w relację. Był bardzo przejęty, chciał, żebym dobrze czuła się na planie, żebym nie czuła dyskomfortu. Jest zresztą kolegą Radzia, a nawet został przez niego namaszczony do udział w tym filmie. Miałam tylko jeden warunek. Właściwie to mój mąż miał jeden warunek – możliwości zabrania głosu, jeśli chodzi o wybór męskiego partnera dla mnie… Rzeczywiście, Radek miał tę możliwość, ale oczywiście w granicach, które Patryk zaakceptował. Wybór Wojtka przyszedł w sposób naturalny. To był znak, ponieważ okazało się, że Wojtek i Radosław grywali razem w piłkę

– mówi w wywiadzie dla „Super Expressu” Małgosia Rozenek-Majdan.

Jesteście ciekawi, jak w swojej roli poradziła sobie Małgosia Rozenek-Majdan? Już niedługo będziecie mogli to zobaczyć na własne oczy. Polska premiera filmu pt. „Miłość, seks & pandemia” już 4 lutego 2022 roku.

Źródła: www.se.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować