×

Reakcja Ronaldo na wygraną Lewandowskiego podbiła internet. „Co za mina!”

Rozczarowany Ronaldo zazdrości Lewandowskiemu nagrody FIFA The Best. Portugalczyk nie był w stanie ukryć „focha”, który doczekał się już komentarzy w mediach na całym świecie.

Zdalna gala FIFA The Best

Robert Lewandowski zdobył nagrodę FIFA The Best, która zdaniem jego fanów, od dawna mu się należała. Polski napastnik grający w klubie Bayern Monachium był faworytem w wyścigu do nagrody.

Ostatnio nie jest to jego jedyny sukces. Lewandowski wygrał ze swoim klubem wszystkie możliwe trofea, został królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec i Ligi Mistrzów.

O wygranej Lewandowskiego w plebiscycie organizowanym przez światową federację, przekonani byli nawet bukmacherzy i to do tego stopnia, że obstawianie polskiego napastnika szybko okazało się nieopłacalne. Wygląda na to, że jedyną osobą, która nie straciła nadziei, że los w ostatniej chwili jednak się odwróci, był Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz nie zdołał ukryć swojej twarzy, na której malowało się rozczarowanie.

Rozczarowany Ronaldo zazdrości Lewandowskiemu

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna gala FIFA The Best została zorganizowana zdalnie. Lewandowski, Leo Messi i Christiano Ronaldo łącząc się ze swoich domów, elegancko ubrani, ze słuchawkami w uszach, czekali na ogłoszenie zwycięzcy.

Nie umknęło uwadze widzów, że Ronaldo nie potrafi ukryć zdenerwowania, chociaż we wcześniejszym głosowaniu sam umieścił na pierwszym miejscu właśnie Roberta.

W rezultacie cały świat podśmiewa się z Ronaldo, że nie zdołał ukryć rozczarowania sukcesem Lewandowskiego, chociaż powody jego zdenerwowania mogły być zupełnie inne, na przykład rodzinne. Ronaldo jest ojcem czworga dzieci, w tym trzyletnich bliźniaków, a każdy rodzic wie, że taka gromadka małych szkrabów potrafi dać w kość.

Niemniej jednak sfrustrowana mina portugalskiego piłkarza okazała się wdzięcznym obiektem żartów…

 

Źródła: www.sport.pl, twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij