×

Rosyjscy turyści pobili barmana. Wszystko przez jego nagrodowość

Rosyjscy turyści pobili barmana w Hiszpanii. Wszystko dlatego, że przyznał się, jakiej jest narodowości. Nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych i wywołało prawdziwą burzę. Internauci byli zbulwersowani. Nic w tym dziwnego.

Rosyjscy turyści pobili barmana w Hiszpanii

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w hiszpańskim kurorcie turystycznym Alicante. Trzech pijanych Rosjan przyszło do restauracji. W pewnej chwili pracujący tam mężczyzna, Rusłan Powalij, poprosił ich o opuszczenie lokalu, ponieważ właśnie go zamykał. Wówczas rosyjscy turyści zwrócili uwagę na jego akcent. Zapytali go, skąd pochodzi.

Odpowiedziałem, że jestem z Ukrainy. I dodałem: „Chwała Ukrainie”

Właśnie w tym momencie Rosjanie rzucili się na Rusłana. Wszystko działo się na oczach właściciela baru oraz czterech gości. Po chwili gospodyni i dwie inne panie starały się rozdzielić atakujących mężczyzn. Na próżno. Ukrainiec został mocno poturbowany. Jeszcze na koniec, tuż przed tym, jak napastnicy opuścili restaurację, jeden z nich kopnął leżącego na ziemi i nieprzytomnego barmana.

Sprawa została zgłoszona

Pobity Ukrainiec zgłosił zajście Gwardii Cywilnej. Śledztwo w tej sprawie wciąż jest w toku. Lokalne media informują dodatkowo, że Rusłan został pchnięty nożem i ma złamany nos. Według kolejnych doniesień dwóch z trzech napastników jest rodzeństwem z kryminalną przeszłością.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować