×

Kuba Wojewódzki wyznał, że miał romans z Kaczorowską. Agnieszka się wściekła

Kuba Wojewódzki do tej pory niewiele mówił o swoim życiu prywatnym, ale wydaje się, że to wszytko zmienia się z wiekiem. Dlaczego tak sądzimy? Znany dziennikarz wydał niedawno autobiografię, w której podzielił się pikantnymi smaczkami dotyczącymi jego osoby.

Sam obiecywał, że będzie to nad wyraz szczera ocena polskiego show-biznesu i tego, co go w nim spotkało

Nikt jednak nie spodziewał się, że 55-latek będzie na tyle wylewny w sprawie swojego życia. Książka jest w sprzedaży od 26 października, dlatego jej fragmenty zdążyły już znaleźć się w sieci.

Dowiadujemy się z książki, że 55-latek miał mieć romans z Agnieszką Kaczorowską, Mają Sablewską oraz Martą Żmudą-Trzebiatowską!

O tej ostatniej tak pisze w swojej autobiografii: „”To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego. Niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia”

Wojewódzki wyznał, że miał także bliższy kontakt z tancerką i „Bożenką z Klanu”

Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania

Agnieszka, która niedawno wyszła za mąż, ustosunkowała się do rewelacji, które zaserwował w jej stronę dziennikarz. W rozmowie z plejadą.pl powiedziała:

Wyciąganie wniosku o romansie z fragmentu książki Kuby Wojewódzkiego jest nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem dziennikarzy, którzy takie rzeczy piszą, ponieważ we fragmencie nie było napisane, że cokolwiek oprócz „kawy poza kamerami” się między nami wydarzyło. Słabe jest to, że Kuba próbuje wypromować swoją książkę na popularnych obecnie nazwiskach

Jednak na tym nie koniec! Kuba miał mieć bliższą znajomość także z kontrowersyjną Mają Sablewską

Wiele osób wręcz uważała, że ta dwójka nie przepada za sobą, a okazuje się, że to nic bardziej mylnego! W swojej książce tak Wojewódzki pisze:

Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą, przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy

Czy myślicie, że mógł mieć romans z tymi paniami?

Może Cię zainteresować