×

Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej oburzyło internautów. Aktorka reklamuje witaminy dla ciężarnych

Prawie każdej instagramowej influencerce od czasu do czasu zdarza się wrzucać sponsorowane posty. Jednym rzadzie, a innym zdecydowanie częściej. Niestety zdarza im się reklamować cudowne kosmetyki i suplementy wątpliwej jakości. Tym razem sponsorowany wpis o witaminach w tabletkach znalazł się na profilu Agnieszki Kaczorowskiej. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Porady dla przyszłych mam

Aktorka i tancerka jest bardzo aktywna w social media. Właśnie przez Instagram ogłosiła swoim fanom, że jest w ciąży. Od tego momentu, podobnie jak inne celebrytki w ciąży, chętnie wypowiada się w temacie rodzicielstwa.

Na jej profilu można znaleźć sporo reklam produktów przeznaczonych dla przyszłych mam. Jednak ostatni sponsorowany post dotyczący suplementów dla ciężarnych spotkał się z ogromną krytyką obserwatorów Kaczorowskiej.

Reklama wywołała oburzenie

Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcie, na którym pozuje z witaminami, które „dzięki zawartości witaminy D dbają zarówno o nią jak i maleństwo”. Nie trudno domyślić się, że za taką fotografię celebrytka otrzymała odpowiednią opłatę. Bo przecież jak inaczej wytłumaczyć robienie sobie zdjęcia w trakcie zażywania witamin?

Internauci wytknęli Kaczorowskiej przede wszystkim to, że reklamowane tabletki to sama chemia, więc zamiast zażywać wątpliwej jakości witaminy powinna po prostu zdrowo się odżywiać. Znaleźli się również tacy, którzy zauważyli, że każdy wpis, którym ostatnio dzieli się aktorka jest sponsorowany.

Przecież to sama chemia, kobiety dajcie spokoj chociaż w ciąży z tym… przecież suplementy diety nie są niczym regulowane, każdy może je wypuścić na rynek…

Z całym szacunkiem, ale to chyba lekarz powinien doradzać jakie witaminy są w danej chwili kobiecie potrzebne, a nie pani.

No ale warzywa i soki nie zapłacą za reklamę

W tym wypadku internauci chyba mają rację. W końcu rzeczy, które zażywają kobiety w ciąży powinni zalecać lekarze, a nie instagramowe influencerki.

Może Cię zainteresować