×

Agnieszka Kaczorowska zdradziła datę porodu. Powiedziała też, czym zajmie się w czasie ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela ogłosiła niedawno z mężem, że spodziewają się dziecka. Radosną nowiną podzielili się na koncie instagramowym celebrytki. We wrześniu 2018 roku para pobrała się, czym zaskoczyli opinię publiczną, ponieważ udało im się zachować tę informację w tajemnicy.

Tancerka na swoim koncie udostępniła zdjęcie z mężem i dodała komentarz noworoczny

Dziś świętujemy radosną nowinę? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija? Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ?❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie!

Para wzięła także udział w „Pytaniu na śniadanie”, w którym oficjalnie wypowiadali się o tym, jak będzie wyglądać ich rodzicielstwo i… kiedy planowany jest poród

Okazuje się, że Agnieszka i jej mąż szczęśliwymi rodzicami zostaną w to lato. Dziennikarz oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie zapytał o to, czy ciąża była planowana. Maciej Pela odpowiedział: „Nie było to dziełem przypadku”.

Przy okazji błogosławionego stanu Agnieszka podzieliła się także informacją o tym, że ma zamiar prowadzić kanał na YouTube o tematyce parentingowej

Kanał ma zawierać porady ekspertów. merytoryczne oraz wszelkie informacje, które zdaniem tancerki są niezbędne do tego, aby móc przeżyć czas ciąży i z radością przyjąć maluszka na świecie.

Może Cię zainteresować