Kategorie Inne

Sara Boruc skomentowała stare zdjęcie Wojewódzkiego. On odpowiedział jej w niemiły sposób

Wszyscy już wiemy o tym, że 55-letni Kuba Wojewódzki ma cięte riposty i nie potrafi trzymać języka za zębami, ale w tym przypadku wydaje się, że poszedł o krok za daleko. Na swoim koncie na Instagramie dodał zdjęcie z 1982 roku. Widzimy go w okularach i w płaszczu. Pozuje pod ścianą i spogląda w dal. Fotografia dodatkowo została opatrzona jedynie serią hasztagów: „1982 #liceum #damskaszatnia fan zespołu #republika oraz #grzegorzciechowski”.

Z pozoru zwykłe zdjęcie z przeszłości wywołało niemałą dyskusję, a w centrum znalazła się żona Artura Boruca, ciężarna Sara. Co się stało?

Przyszła mama, znana z pasji do mody, napisała pod zdjęciem: „Stylowo”. Wojewódzki oczywiście musiał zareagować na te słowa. Niestety jego komentarz wzbudził zniesmaczenie i oburzenie.

„Artur też czasami zalicza dziwne szmaty” – w takich słowach Kuba odniósł się do Sary, żony bramkarza. Co to miało znaczyć?

Sara po chwili także napisała: „Ale ja komplementuję, a Ty mi tu na męża najeżdżasz”. Niestety słowa gwiazdy TVN spotkały się ze zniesmaczeniem jego (byłych już?) fanów.

Żart na poziomie gimbazy. Nie wymagaj od innych szacunku, jak sam nie potrafisz go okazać

Niesmaczne i słabe

Pani Saro, mam nadzieję, że już nigdy nie wystąpi Pani w programie u tego Pana.

Zjadasz swój własny ogon, dziadku

Niby inteligentne, ale bez klasy do kobiety!

Ty wyjeżdżasz na jego ubiór czy wytykasz mu zdrady?

Sara Boruc skomentowała stare zdjęcie Wojewódzkiego. On odpowiedział jej w niemiły sposób

Czy myślicie, że takie słowa – nawet „w żartach”, powinny być skierowane do kobiety w ciąży?