Kategorie Inne

Wojewódzki otwiera nowy biznes. Fani już nie mogą się doczekać

Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą. Bez względu jednak na wszystko, nie można mu odmówić ambicji, twardego stąpania po ziemi i realizacji swoich marzeń. Kuba Wojewódzki znany jest z jednego z najpopularniejszych programów typu talk-show w Polsce, ale nie tylko. Ma na swoim koncie również liczne kontrakty reklamowe, posadę jurora w programach typu talent show i drogie samochody, które co jakiś czas zmienia – w końcu kto bogatemu zabroni. Teraz okazuje się, że dziennikarz postanowił zrealizować jeden z kolejnych, bardzo ambitnych z resztą planów. Co to takiego?

Wojewódzki otworzy restaurację połączoną z klubem

Okazuje się, że „Król TVN-u” postanowił razem ze swoim wspólnikiem otworzyć w Warszawie restaurację połączoną z klubem. Jakby tego było mało, plan jest już w realizacji, a więc wszystko wskazuje na to, że dojdzie do skutku. Znana jest już nawet nazwa lokalu, który ma zostać otwarty w warszawskiej Elektrowni Powiśle. „Niewinni czarodzieje 2.0” – tak będzie się nazywał nowy biznes Wojewódzkiego. Z jego wpisu gwiazdy dowiadujemy się także, że 1/3 powierzchni ma zajmować klub, a pozostałą część restauracja.

Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z #Casablanca – napisał pod galerią

Reakcje internautów

Zdjęcie z budowy, które Wojewódzki opublikował w mediach społecznościowych, błyskawicznie wywołało poruszenie, a raczej ogromne zainteresowanie wśród jego fanów. Większość z nich już potwierdziła, że chętnie odwiedzi lokal stworzony przez „Króla TVN-u”. Inni nie ukrywają, że mają nadzieję, że spotkają tam samego Kubę Wojewódzkiego. No cóż, bardzo prawdopodobne, że od czasu do czasu będzie się tam pojawiał. W końcu to jego interes.

Co myślicie o pomyśle Kuby Wojewódzkiego? Wybierzecie się do jego lokalu, kiedy będzie już gotowy?