×

Wojewódzki otwiera nowy biznes. Fani już nie mogą się doczekać

Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą. Bez względu jednak na wszystko, nie można mu odmówić ambicji, twardego stąpania po ziemi i realizacji swoich marzeń. Kuba Wojewódzki znany jest z jednego z najpopularniejszych programów typu talk-show w Polsce, ale nie tylko. Ma na swoim koncie również liczne kontrakty reklamowe, posadę jurora w programach typu talent show i drogie samochody, które co jakiś czas zmienia – w końcu kto bogatemu zabroni. Teraz okazuje się, że dziennikarz postanowił zrealizować jeden z kolejnych, bardzo ambitnych z resztą planów. Co to takiego?

Wojewódzki otworzy restaurację połączoną z klubem

Okazuje się, że „Król TVN-u” postanowił razem ze swoim wspólnikiem otworzyć w Warszawie restaurację połączoną z klubem. Jakby tego było mało, plan jest już w realizacji, a więc wszystko wskazuje na to, że dojdzie do skutku. Znana jest już nawet nazwa lokalu, który ma zostać otwarty w warszawskiej Elektrowni Powiśle. „Niewinni czarodzieje 2.0” – tak będzie się nazywał nowy biznes Wojewódzkiego. Z jego wpisu gwiazdy dowiadujemy się także, że 1/3 powierzchni ma zajmować klub, a pozostałą część restauracja.

Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z #Casablanca – napisał pod galerią

Reakcje internautów

Zdjęcie z budowy, które Wojewódzki opublikował w mediach społecznościowych, błyskawicznie wywołało poruszenie, a raczej ogromne zainteresowanie wśród jego fanów. Większość z nich już potwierdziła, że chętnie odwiedzi lokal stworzony przez „Króla TVN-u”. Inni nie ukrywają, że mają nadzieję, że spotkają tam samego Kubę Wojewódzkiego. No cóż, bardzo prawdopodobne, że od czasu do czasu będzie się tam pojawiał. W końcu to jego interes.

Co myślicie o pomyśle Kuby Wojewódzkiego? Wybierzecie się do jego lokalu, kiedy będzie już gotowy?

Polecane

Może Cię zainteresować