×

Internautka zarzuciła Agnieszce, że kłamie. Uważa, że aktorka nie jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela w Nowym Roku poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka razem ze swoim mężem. Radosna nowina obiegła media i od razu wywołała lawinę komentarzy, ponieważ pojawili się tacy, którzy… nie wierzą w słowa tancerki dotyczące tego, że za kilka miesięcy jej rodzina się powiększy.

Celebrytka sama wyznała w rozmowie w „Pytaniu na śniadanie”, że poród planowany jest na lato 2019

To także niestety nie usatysfakcjonowało złośliwe osoby, które zaczęły podważać to, czy młoda mężatka faktycznie spodziewa się dziecka.

Niestety nie wszyscy potrafią cieszyć się czyimś szczęściem, czego dowodem był komentarz jednej kobiety pod zdjęciem Agnieszki

Nie kłam, że jesteś w ciąży. Brzucha nie masz

Ta wiadomość zwróciła uwagę tancerki, która wcale nie miała zamiaru przejść obok wpisu obojętnie. Skopiowała komentarz, dodała go do swojego InstaStory i dodała parę słów od siebie.

Naszym zdaniem to bardzo dobry ruch! Nie można w ten sposób zachowywać się tylko dlatego, że ktoś jest bardziej znany od nas, a panią Marzenę należy uświadomić

To, że ktoś jest w ciąży, nie oznacza, że brzuszek ma się od pierwszego dnia, gdy się dowiemy o tej radosnej nowinie. Czy Waszym zdaniem reakcja Agnieszki była odpowiednia?

A może jest ktoś z Was, kto uważa, że tancerka odpisała za mocno? Dajcie znać w komentarzach

Może Cię zainteresować