×

Małgorzata Tusk w swojej książce szczerze opisuje szczegóły dotyczące romansu sprzed lat

Każde małżeństwo ma swoje wzloty i upadki. Najważniejszy jest jednak sposób w jaki problemy są rozwiązywane i umiejętność pogodzenia się, choć wiadomo, że czasami to niezwykle trudne.

O kryzysie małżeńskim Donalda i Małgorzaty Tusk usłyszeliśmy po raz pierwszy pięć lat temu.

Para udzielała wtedy wywiadu do popularnego miesięcznika. Zgodnie przyznali, że kryzys był trudny do przejścia. Żona byłego premiera wyznała, że czuła się niedowartościowana, a jej wybranek nie sprawdzał się jako mąż.

Opublikowany przez Małgorzatę Tusk Piątek, 20 grudnia 2013

„Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż” – szczerze wyznała Małgorzata.

Podobnych historii znamy tysiące, jednak biografia Małgorzaty Tusk zdradza więcej szczegółów tej historii.

Jak się okazuje, żona byłego premiera dała się ponieść chwili i wdała się w romans. Takiej kontynuacji historii nikt się nie spodziewał. Donald Tusk coraz bardziej angażował się w politykę, a małżeństwo schodziło na dalszy plan. Zraniona i odtrącona Małgorzata szukała miłości w ramionach innego mężczyzny.

Opublikowany przez Małgorzatę Tusk Środa, 27 listopada 2013

„Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył” – możemy przeczytać.

Książka nie ujawnia, kto jest tajemniczym kochankiem, jednak doniesienia sugerują, że to były wiceprezydent Sopotu, Wojciech Fułek.

Z „Między nami” możemy dowiedzieć się, że nie była to przelotna i niewinna miłostka, a prawdziwy romans. Inny mężczyzna okazał się lekarstwem na całe zło. Małgorzata chciała odejść od męża.

Opublikowany przez Małgorzatę Tusk Środa, 18 grudnia 2013

„Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę”.

Donald Tusk prawdę zna od dawna. Mimo trudnych chwil, udało im się uratować małżeństwo, obydwoje jednak bardzo przeżyli ten okres.

Małgorzata zdecydowała się zostać z mężem i naprawić związek. Dziś były premier na temat romansu żony nie chce rozmawiać. Pewne sprawy nadal bolą, nawet po latach.

Opublikowany przez Małgorzatę Tusk Poniedziałek, 11 listopada 2013

Odkładając na bok polityczne przekonania, piękne jest to, że mimo wszystko para potrafiła sobie wybaczyć i przetrwać ten trudny czas.

Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów odsyłamy do książki Małgorzaty Tusk „Między nami”.

Może Cię zainteresować