×

Romans Kingi i Pawła w „M jak Miłość” przerwie powrót Piotrka? Sensacyjny wątek!

Romans Kingi i Pawła w „M jak Miłość” wyjdzie na jaw? Piotrek, który niespodziewanie wróci do domu natknie się na półnagiego brata w objęciach swojej żony. Między trójką bohaterów wybuchnie nieprawdopodobna kłótnia.

Sensacyjny powrót Piotrka

Relacja Kingi i Pawła w „M jak Miłość” to wątek, który wywołał oburzenie wśród widowni serialu. Fani produkcji nie chcą pogodzić się z faktem, że małżeństwu Piotrka i Kingi grozi rozpad.

W nadchodzących odcinkach serialu „M jak miłość” grany przez Marcina Mroczka Piotr wróci do domu i napotka widok, który zmrozi mu krew w żyłach. Paweł (Rafał Mroczek) obejmujący żonę brata, Kingę (Katarzyna Cichopek) będzie zaskoczony powrotem Piotra. Rozpęta się niebywała kłótnia, w której Paweł wypomni Piotrowi zabawy z atrakcyjną Kamilą (Anna Gorajska) w Las Vegas.

Okaże się, czy Piotr przegrał w kasynie cały zarobiony majątek czy też udało mu się zachować jakiekolwiek pieniądze. Mąż Kingi znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ brat będzie miał możliwość odebrać mu nie tylko Kingę, ale i dzieci.

Romans Kingi i Pawła w „M jak Miłość”

Przed powrotem Piotrka, Kingę spotka wiele trudnych doświadczeń. Liczne choroby w rodzinie, wypadki bliźniaczek, upokorzenie ze strony Kamila czy śmierć chorej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i związany z tym obowiązek opieki nad piątym dzieckiem spowodują, że Kinga będzie u kresu sił.

Zacznie nawet sięgać po leki, o których nikt poza nią nie wie. W jednym z odcinków „M jak miłość” Kinga mówi o tym, jak jest jej ciężko.

Mam czwórkę dzieci, a odkąd Piotrek wyjechał, wszystko się wali i pali! I jeszcze będę musiała do tego wszystkiego zamknąć bistro!

Marcin Mroczek w „Kulisach M jak miłość” opowiedział o tym, jak wygląda sytuacja granego przez niego bohatera.

Powrót Piotrka do domu i sytuacja, w jakiej zastaje swojego brata z żoną wzbudza w nim obawy i lęk przed tym, że być może nie do końca może zaufać swojemu bratu.

Złapani na gorącym uczynku

Piotrek wchodząc do domu zastanie rozebranego brata w objęciach Kingi. Zachowa jednak spokój i powie:

Mogłem się tego spodziewać.

Paweł odpowie na to bratu:

Weź się puknij w ten głupi łeb. A jeśli ci chodzi o romanse to lepiej powiedz, co tam robiłeś z Kamilą w Vegas!

Wówczas kłótnia rozpęta się na dobre. Marcin Mroczek zapowiada, co wkrótce wydarzy się w „M jak miłość”.

I zaczyna się pętla oskarżeń i kłótni.

Już niebawem dowiemy się czy Zduński rzeczywiście przegrał duże pieniądze w Vegas oraz czy Paweł zwiąże się na stałe z bratową. „M jak Miłość” po raz kolejny zaskoczy swoich widzów.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij