×

Romans Agaty z Romanowskim. „Barwy szczęścia” nie przestają ekscytować widzów

Romans Agaty z Romanowskim w „Barwach szczęścia”. Jego żona otrzyma od fotografa szokujące zdjęcia męża z kochanką. Serial znów będzie obfitował w skrajne emocje.

Romans Agaty z Romanowskim

Odcinek 2301 „Barw szczęścia” będzie zupełnie inny niż to, do czego przyzwyczaili widzów scenarzyści serialu. Grana przez Natalię Zambrzycką, Agata przez swoją nietypową relację z Romanowskim zyska sporo wrogów. Gdy pracownicy „Fit-Zdrowie” dowiedzą się o tym, co łączy ją z żonatym mężczyzną, nie będą ukrywali oburzenia.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu, wbrew swojej woli Agata została wplątana w romans Romanowskiego z Miką (Ewa Mosakowska). Dziewczyna przypadkowo zauważyła jak para się całuje. Obiecała wówczas, że dochowa tajemnicy i nie ujawni prawdy. Nie mogła się wówczas spodziewać, że ta obietnica będzie ją kosztować tak wiele wyrzeczeń.

Niestety jej lojalność wobec Romanowskiego została wystawiona na próbę w skrajny sposób. Aby ukryć romans pary, Agata zgodziła się towarzyszyć Romanowskiemu i jego partnerce w wyjeździe służbowym do Hiszpanii. W ten sposób para miała ukryć łączące ich uczucie. Ku zaskoczeniu Agaty, mężczyzna zaczął się interesować także nią. Gdy podarował jej kosztowny prezent zrozumiała, że jej szef uwielbia romanse z młodymi dziewczynami.

Żenująca sytuacja

W 2301 odcinku „Barw szczęścia” zarząd firmy otrzyma zdjęcia, przedstawiające Agatę i Romanowskiego w dość dwuznacznych sytuacjach. Okaże się, że żona Romanowskiego przypuszczała, że ten ma romans i dlatego wynajęła fotografa, który z ukrycia robił kompromitujące zdjęcia. Niestety na większości z nich mężczyzna będzie widoczny w towarzystwie Agaty, a nie Miki.

Żona Romanowskiego wpadnie w szał i roześle zdjęcia wszystkim pracownikom biura oraz zarządu firmy „Fit-Zdrowie”. Wszyscy będą myśleli, że Agata jest kochanką swojego szefa. Czy uda się jej wyjaśnić całą sytuację i wyjść z niej z twarzą?

Wygląda na to, że serial „Barwy szczęścia” idzie w ślady „M jak Miłość” i pragnie przyciągnąć widzów za pomocą zaskakujących wątków. Przypomnijmy, że w najnowszych odcinkach „M jak Miłość” na jaw wyjdzie romans Kingi i Pawła.

Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij