×

„Rolnik szuka żony” znika z anteny? Złe wieści dla widzów programu TVP

W tym tygodniu widzowie mogą poczuć się rozczarowani. Rolnik szuka żony znika z anteny TVP. Na szczęście to tylko przejściowe.

Uwielbiany przez widzów program rozgrywkowy

Rolnik szuka żony to niekwestionowany hit jesiennej ramówki TVP. Nowy sezon bije rekordy popularności, a każdy kolejny odcinek ogląda coraz więcej widzów. To właśnie oni nagrodzili program dwoma statuetkami telekamery (w 2015 i 2017 roku) w kategorii „Program rozrywkowy”.

Widzowie uwielbiają oglądać rolników, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć miłość swojego życia. Pomaga im w tym prowadząca reality-show, Martyna Manowska.

W najnowszym sezonie Rolnik szuka żona śledzimy losy czterech rolników – Józefa, Macieja, Dawida i Pawła, a także jednej rolniczki, Moniki. Spośród nadesłanych do nich listów, uczestnicy wybrali kandydatki i kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa.

Rolnik szuka żony znika z anteny

W ostatnim odcinku Rolnika osoby, które pomyślnie przeszły pierwsze etapy programu, odwiedziły domy szukających miłości rolników. Co jednak wydarzy się w kolejnym? Tego nie dowiemy się tak szybko. Dla wielbicieli programu mamy bowiem przykrą wiadomość.

W niedzielę (11 października) na antenie TVP1 wyemitowany zostanie mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. W trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów Polacy zagrają z Włochami w Gdańsku. Dlatego też kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony zobaczymy dopiero za dwa tygodnie – 18 października!

Nie ukrywamy, że nie możemy się już doczekać, co wydarzy się na gospodarstwach. Czy między uczestnikami pojawi się uczucie?

Źródła: www.se.pl, obcas.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować