×

Roksana Węgiel miała wypadek? Fani zauważyli jeden niepokojący szczegół

Roksana Węgiel miała wypadek? Młoda gwiazda podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, które powstało podczas wakacji w Chorwacji. Czujne oko fanów natychmiast wyłapało jeden niepokojący szczegół…

Wielkie chorwackie wakacje

Roksana Węgiel to jedna z najmłodszych, a jednocześnie najbardziej zapracowanych polskich wokalistek. 15-latka łączy naukę z karierą i życiem rodzinnym. Niedawno na świat przyszedł jej młodszy braciszek.

Nic dziwnego, że gwiazda młodego pokolenia postanowiła wybrać się z rodziną na zasłużony odpoczynek. Zresztą nie pierwszy w tym roku. Niedawno Roksana była na Dominikanie.

Tak jak wielu Polaków, tym razem rodzina Roksany zdecydowała się wybrać do chorwackiego Dubrownika. Wyjazd odbył się w pełnym składzie, nie zabrakło również najmniejszego członka rodziny!

Sądząc po postach, dodawanych w mediach społecznościowych przez Roksanę Węgiel, ten wakacyjny kierunek bardzo się spodobał nastoletniej wokalistce.

Trudno się dziwić – słońce, przejrzysta woda, piękne plaże – o takiej odskoczni marzą chyba wszyscy, którzy od miesięcy borykają się ze skutkami lockdownu. Na zdjęciach Roksi nie brakuje egzotycznej roślinności i pięknych gór.

Roksana Węgiel miała wypadek?

Nawet pośród tej sielskiej atmosfery i rajskich widoków, baczni obserwatorzy znaleźli na zdjęciach coś niepokojącego. Czy Roksana Węgiel miała wypadek?

Na zdjęciu, na którym widać gwiazdkę leżącą na plaży, obok wyraźnej reklamy produktu można też zauważyć… zdarty łokieć. Wygląda na to, że rana jest dość świeża, dlatego w komentarzach pojawiły się pytania, czy Roksanie przydarzyło się coś nieprzyjemnego.

Być może to jedynie efekt wypoczywania na jednej z kamienistych chorwackich plaż, na których nietrudno o zadrapania. A może rana powstałą podczas podróży skuterem?

Tak czy siak, trzeba przyznać, że czujność fanów Roksi jest godna podziwu!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij