×

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się rodzinnym zdjęciem. Zdradziła również plany na przyszłość

Radości Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli nie ma końca. Szczęśliwi rodzice regularnie publikują zdjęcia ze swoją małą pociechą, która wywróciła ich życie do góry nogami – oczywiście w tą pozytywną stronę. Tym razem przyszedł czas na kolejną piękną fotografię. Rodzinne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej pokazuje całe piękno matczynej, ojcowskiej i małżeńskiej miłości.

Rodzinne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej

Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? – pyta Agnieszka

Świeżo upieczona mama w dalszej części zaznaczyła, że najbliższe posty, które będzie publikować, będą wyglądały w ten sposób – w końcu wszystko kręci się teraz wokół jej maleństwa. Odniosła się również do pracy i budowy nowego domu.

Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.? No dobra… trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam… ale to tylko w wolnych chwilach…których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym – kontynuuje Agnieszka

Reakcje internautów

Chyba nikogo nie powinno dziwić, że fani są zachwyceni piękną fotografią, a w komentarzach możemy przeczytać wiele pięknych i ciepłych słów.

Pełnia szczęścia uchwycona na jednym zdjęciu ??? Mam nadzieję ,że zdradziicie imię córeczki

Ja myślę że nie przez następne tygodnie a przez całe już zycie ?❤️ piękne zdjecie ??? ?

Przeurocze zdjęcie ??? tyle ciepła i miłości bije od Was ??????

Oby ten piękny uśmiech towarzyszył im już zawsze, a przeciwności losu nie były im straszne. Swoją drogą prawda, że wyglądają pięknie?

Może Cię zainteresować