×

16-letnia Wiktoria została zamordowana w Niemczech. Jej rodzina błaga o pomoc

Rodzina chce sprowadzić ciało zamordowanej Wiktorii do Polski. Pogrążona w rozpaczy prosi o pomoc. 16-latka została bestialsko zamordowana w Niemczech, kiedy szła na spotkanie z koleżanką. Jakiś bandzior bez serca zadał jej kilka ciosów nożem.

Brutalne morderstwo Wiktorii

To była szczęśliwa rodzina. Niestety, kilka dni temu wszystko legło w gruzach. Ktoś bestialsko zamordował 16-letnia Wiktorię. Do tych tragicznych wydarzeń doszło 15 września w Großröhrsdorf na wschodzie Niemiec. Konającą nastolatkę znaleziono niedaleko garaży przy ulicy Jana Sebastiana Bacha. Wokół niej była kałuża krwi. Od razu udzielono jej pomocy i wezwano odpowiednie służby. Następnie w ciężkim stanie zabrano ją do szpitala. Niestety życia młodej dziewcyzny nie udało się uratować.

Policja nie ujawnia na razie żadnych szczegółów tej zbrodni. Wiadomo jednak, że sprawca wciąż nie został jeszcze złapany.

16-letnia Wiktoria pochodziła z Gorzowa. Jakiś czas temu wyjechała do Niemiec z rodzicami i młodszą siostrą. Tam mieli ułożyć sobie życie na nowo. Miło być lepsze, a przerodziło się w koszmar.

Rodzina chce sprowadzić ciało zamordowanej Wiktorii

Teraz najbliżsi pragną sprowadzić ciało Wiktorii do Polski. Jednak, aby tak się stało potrzebują pomocy. Ciocia Wiktorii zorganizowała na ten cel zbiórkę pieniędzy.

Swoimi rękami wyniosłam ją ze szpitala po porodzie i własnymi rękami ją sprowadzę do domu

Mama 16-latki jest osoba niepełnosprawną. Pracuje tylko tato Wiktorii. Dlatego nie stać ich na sprowadzenie ciała. Ciocia 16-latki dodała:

Zostawiła w domu swoją 7-letnią siostrę, która codziennie pyta, kiedy wróci Wiktoria. Koszty sprowadzenia Wiktorii przekraczają nasze możliwości. Chcemy, aby pochowana została w swoim rodzinnym mieście, w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie się urodziła i wychowywała. Ma tu dziadków, najbliższą rodzinę, przyjaciół i znajomych. Dlatego postanowiłam pomóc swojej rodzinie organizując zbiórkę. Nigdy, przenigdy o nic nie prosiłam, ale tu nie mogę odpuścić. Zabrano nam ją brutalnie! Chcemy ją sprowadzić do Polski gdzie jej miejsce, po prostu błagam o pomoc

Jeśli chcecie pomóc rodzinie Wiktorii możecie to zrobić tu.

Źródła: zrzutka.pl, www.fakt.pl

Może Cię zainteresować