×

Policja opublikowała szokujące zdjęcia rodziców po narkotykach! Wieźli ze sobą dziecko…

Kompletnie nieprzytomny mąż za kierownicą i jego żona w narkotycznym stanie wieźli ze sobą małe dziecko na tylnym siedzeniu. Policja ze stanu Ohio nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zatrzymała podejrzanie jadący samochód. Szokujące zdjęcia zostały opublikowanie przez amerykańską policje.

„Uważamy, że to konieczne, aby pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku, jakim jest heroina. Dziecko, które wieźli ze sobą rodzice, nie zdaje sobie sprawy z tego, co mogło ich spotkać. Maluch, nie rozumie, ale mamy nadzieję, że ta historia wpłynie na ludzi i zastanowią się oni dwa razy, zanim wezmą narkotyki i będą prowadzić samochód, w dodatku z dzieckiem”

Według raportu policji, samochód chaotycznie prowadzony przez rodziców zahamował gwałtownie przed szkolnym autobusem prawie w niego uderzając.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, zobaczyli matkę i ojca kompletnie nieprzytomnych, oraz małe dziecko na tylnym siedzeniu

rodzice-po-narkotykach-1

Kierowca miał wywrócone oczy, bełkotał niezrozumiale, a jego głowa nerwowo podskakiwała do góry. Matka była całkowicie nieprzytomna i blada

rodzice-po-narkotykach-2

Chłopiec został bezpiecznie wyciągnięty z samochodu. Na szczęście nic mu się nie stało, jest cały i zdrowy. Rodzice dziecka zostali zidentyfikowani i poniosą konsekwencje.

Prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających jest ogromnym zagrożeniem. Mogą przy tym ucierpieć osoby postronne.

To straszna historia, jak nieodpowiedzialni mogą być rodzice małego dziecka. Miejmy nadzieję, że chłopiec zostanie wychowany przez lepszych ludzi. Żadne dziecko nie powinno przebywać z rodzicami zażywającymi narkotyki.

Może Cię zainteresować

zamknij