×

Robert Korzeniowski wziął ślub po raz trzeci! Żona chodziarza jest młodsza od niego o 16 lat

Robert Korzeniowski wziął ślub po raz trzeci! Chodziarz i jego 16 lat młodsza żona do końca utrzymywali ten fakt w tajemnicy. Była to kameralna uroczystość, w gronie najbliższych, ale jak widać na zdjęciach, państwo młodzi są szczęśliwi.

Reklama

Znowu zrobiło się głośno na temat polskiego chodziarza

Robert Korzeniowski, urodzony w 1968 r. w Lubaczowie, jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim, trzykrotnym mistrzem świata i dwukrotnym mistrzem Europy. Chodziarz uznawany jest za najbardziej utytułowanego polskiego sportowca pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.

Teraz jednak w mediach zrobiło się o nim głośno nie z powodu kolejnych osiągnięć sportowych, lecz ślubu, który Korzeniowski wziął ze swoją partnerką Justyną, młodszą od niego o 16 lat.

Reklama

Robert Korzeniowski wziął ślub po raz trzeci!

Para pobrała się 9 listopada o godz. 17:00 w sali na pierwszym piętrze Hotelu Europejskiego w Warszawie. Tam również zorganizowano przyjęcie weselne, które trwało do białego rana. Uroczystość odbywała się jednak w kameralnym gronie, przy udziale tylko najbliższych członków rodziny i przyjaciół pary.

Wśród gości był m.in. Apoloniusz Tajner z żoną, u których też pół roku wcześniej na ślubie był Robert Korzeniowski z ukochaną Justyną.

Co z podróżą poślubną?

Chociaż wiadomość o ślubie młodego małżeńska trzymana była do końca w tajemnicy, to na temat podróży poślubnej Korzeniowscy mówią wprost.

Reklama

Nie planują wyjazdu, ponieważ „i tak dużo podróżują”. Natomiast już jutro, tj. 11 listopada wezmą udział w Biegu Niepodległości. Co ciekawe, wraz z nimi pobiegnie też część weselników.

To był trzeci ślub Roberta Korzeniowskiego. Wcześniej sportowiec był związany z Agnieszką Korzeniowską oraz Magdą Kłys

Źródła: sport.se.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Fakt.pl

Może Cię zainteresować