×

Tajner wziął ślub z młodszą ukochaną. Najbardziej zaszokował jeden z ich gości

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner, w końcu poślubił swoją ukochaną. Były trener kadry skoczków narciarskich został mężem 36 lat młodszej Izabeli Podolec. Uroczyste przyjęcie, na którym nie zabrakło znanych osobistości, miało miejsce w Warszawie.

Ślub Apoloniusz Tajnera i zaproszeni goście

Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. Maciej Kurzajewski, Włodzimierz Szaranowicz z żoną, Adam Małysz z żoną czy Robert Korzeniowski z żoną. O ile obecność tych osób nikogo nie powinna raczej dziwić, o tyle sporym zaskoczeniem co dla niektórych mogła być obecność… Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski na ślubie teścia

Po ostatnich wydarzeniach związanych z decyzją Wiśniewskiego o rozwodzie z córką Tajnera, wokalista zespołu Ich Troje wydawał się być ostatnią osobą, której można by się było spodziewać na tak ważnym wydarzeniu w życiu teścia. W końcu Apoloniusz sam jeszcze jakiś czas temu miał powiedzieć, ze nie ręczy za siebie, jeśli spotka Wiśniewskiego. Czyżby stosunki pomiędzy nimi w ostatnim czasie się ociepliły?

Michał Wiśniewski na tę wyjątkową okoliczność postawił na bardzo elegancką kreację. Wybrał czarny smoking, do tego dobrał białą koszulę, czarną muchę i okulary przeciwsłoneczne w tym samym kolorze. Nie sposób było go nie zauważyć, ponieważ całość dopełniały jego charakterystyczne, czerwone włosy, do których zdążył już nas wszystkich przyzwyczaić.

Córka szczęśliwego Apoloniusza Tajnera pojawiła się tyko na chwilę

Dominika Tajner-Wiśniewska wpadła na uroczyste przyjęcie tylko na chwilę. Usprawiedliwiała to tym, że musi przygotowywać się do wieczornego występu w finałowym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Niektórzy natomiast twierdzą, że prawdopodobnie nie chciała przebywać zbyt długo w obecności Michała.

Oboje poznali się osiem lat temu

Do pierwszego spotkania Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec doszło 8 lat temu w pociągu. Apoloniusz wszedł do jednego z przedziałów, którym podróżowała 29-letnia wtedy Izabela. Co ciekawe, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a jakby tego było mało, Podolec poznała Tajnera z telewizji, ale nie była do końca pewna, z kim ma do czynienia. W jednym z wywiadów przyznała natomiast, że pomyliła go z aktorem z serialu „Na Wspólnej”.

Wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary

Teraz Apoloniusz i Izabela są już mężem i żoną. Warto jednak przypomnieć, że już niebawem zostaną rodzicami – 29-latka ma urodzić latem. Nie będzie to jednak pierwsze dziecko Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Były trener kadry skoczków narciarskich doczekał się już zarówno córki jak i syna – aktualnie 40-letniej Dominiki i 36-letniego Tomisława. Warto zaznaczyć, że jest również dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć świeżo upieczonej parze małżonków wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulujemy i życzymy mnóstwo pięknej miłości!

Może Cię zainteresować

zamknij